Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.
Review toevoegen

Aparthotel Asterhof ****

Aparthotel Asterhof
Asterhof
9,7

Fenomenaal

Score uit 152 reviews

WebsiteLink naar website

Weer vandaag9°3°

Beoordeling van bezoekers

  • Service9,9
  • Prijs/kwaliteit9,5
  • Kamers9,8
  • Kindvriendelijk9,8
  • Hygiëne9,9
  • Eten9,7
  • Ligging t.o.v. pistes8,8

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Asterhof bij:

137 reviews over Aparthotel Asterhof in het Nederlands

Datum review
Alle
Nederlands

10

Tweede thuis

Joanne Kleppers-Pellikaan, 19-10-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10

Afgelopen zomer voor de 6e keer hier geweest en het voelt als ons tweede huis. De ligging, het uitzicht, de heerlijke tuin, de schone appartementen, de lieve familie Plattner enz.

Gereisd met jonge kinderen in augustus 2017
10

Fantastisch adres, even vertrouwd als thuis!

Ton van den Boom, 5-10-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit10
  • Eten10
  • Kamers10
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10

Eigenlijk is hier alles goed: de kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien. Het ontbijtbuffet is prima.Alles ziet er schoon en verzorgd uit. De ligging is geweldig in het prachtige Zillertal en wandelen kun je er overal. De familie Plattner bekommert zich op een goede manier om de gasten: niet betuttelend, maar oprecht belangstellend. Zij gaat ook met de gasten op pad. Het diner kan bij Hotel Schiestl worden gebruikt. En ook dat is in één woord geweldig. Kortom: een aanrader voor iedereen. Oók voor gezinnen met kleine(re) kinderen. Wij gaan er in de toekomst zeker nog vaker heen, want we voelen ons er welkom én thuis.
Gereisd met partner in september 2017
10

Heerlijke zomervakantie in het Zillertal

Mark Pellikaan, 28-8-2017
  • Service10
  • Prijs/kwaliteit9
  • Kamers9
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10

Een zeer schone en ruime kamer met goede bedden. Mooi uitzicht over Fügen en een uitstekende gastheer en gastvrouw die je van alle gewenste informatie voorzien. Niets is teveel voor Anni & Patrick. Het begeleiden van een wandeltocht, het uitzetten van een fietsroute etc etc.

Wederom een topvakantie gehad!

Gereisd met jonge kinderen in juli 2017

Bekijk de beste prijzen

    10

    Meer van dit! Gewoonweg fantastisch!

    Dewaele-Maes, 9-8-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Hygiëne10

    Expect the best...

    Heel verzorgd en zeer gastvrij!

    Mooie ligging op de heuvelrug.

    10

    Geweldig

    Annie en Louis, 29-7-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes10
    • Hygiëne10

    Het is een geweldige accomodatie. Heel vriendelijk en gastvrije eigenaren en personeel. Je wensen worden al voordat je ze vraagt beantwoord. Verse ingrediënten bij het uitgebreide lekkere ontbijt. Prachtige en schone kamers. Mooie locatie.
    Gereisd met partner in mei 2016
    9

    Fantastisch !

    P. de Jong, 15-7-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit9
    • Eten9
    • Kamers9
    • Kindvriendelijk9
    • Ligging t.o.v. pistes7
    • Hygiëne9

    Zeer net appartement

    Vriendelijke en behulpzame mensen

    Rustig gelegen met voldoende parkeergelegenheid

    Gereisd met oudere kinderen in april 2017

    9

    Geweldige accomodatie en zeer vriendelijke familie

    Roel en Jannie Blom, 25-6-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit9
    • Eten9
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes8
    • Hygiëne10

    Je hebt hier volledige rust en ontspanning. Goede bedden en erg schoon.

    Je kunt kiezen uit ontbijt of broodjesservice en daarbij een klein krantje met dagelijkse bijzonderheden.

    Gereisd met partner in juni 2017
    10

    Ook in de zomer in een woord fantastisch.

    Albert Bijlsma, 20-6-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes10
    • Hygiëne10

    Zowel voor jong en oud als in de winter als in de zomer is het een geweldige lokatie. Er is een lift aanwezig. Elke morgen een geweldig vers ontbijt met eigengemaakte gerechten.Wij zijn hier nu voor 8ste keer geweest en de kamers /keuken zien er nog als nieuw uit. Elke morgen het nieuwsblad van Anni voor de dagelijkse tips voor de eventuele invulling van de dag en de weesrsvoorspelling van de komende dagen. Het voelt als een warm bad als je bij de familie aankomt. Het is alsof je thuis komt met een hartelijke ontvangst. Overal even tijd voor een praatje. Verder vind je er rust, maar ook mogelijkheden tot allerlei activiteiten voor jong en oud. Er is een geweldige overkapping waar je met groepen/familie of met partner 's avondsgezellig kan vertoeven. Eventueel barbecuen met groepen.Onze ervaring inde zomer was geweldig. Fietsen gehuurd en over een prachrig fietspad ( geen hoogte verschillen)langs de Ziller gefietst naar Mayerhofen. Ook het treintje geeft mogelijkheden de verschillende dorpjes te bezoeken. Heerlijke bergwandelingen kun je maken met goede bewegwijzering. zoals De Ahorn Voor ons als beginners was dit gemakkelijk te doen.Kortom een dikke aanrader.
    10

    Fantastische lokatie!

    Marjan, 20-6-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit10
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes9
    • Hygiëne10

    Appartement met uitzicht op de bergen.Super speelweide voor kinderen . Koudwaterbaden om voeten te koelen. Prachtige tuin waar je heerlijk kunt zitten Op verzoek wordt de BBQ aangemaakt . Ook is er een sauna waar je gebruik van kunt maken. Vriendelijke eigenaren , niets is te veel gevraagd.
    10

    Fantastisch!

    Ine, 23-3-2017
    • Service10
    • Prijs/kwaliteit8
    • Eten10
    • Kamers10
    • Kindvriendelijk10
    • Ligging t.o.v. pistes10

    er zijn maar weinig zulke fijne vakantieverblijven te vinden als Asterhof, zowel de kamer als het appartement zijn allebei helemaal compleet.

    De kamers zijn schoon, fris en de bedden zijn heerlijk, en verder van alle gemakken voorzien.

    Wanneer we bij Asterhof arriveren voelen we ons direct thuis.

    Zulke lieve aardige zorgzame mensen, het voelt direct als familie.

    Zowel in de winter als in de zomer zijn we hier op vakantie geweest.

    En welk seizoen je ook kiest, het is allemaal heerlijk!

    Skieen kan altijd in hoghfugen, tot laat in het seizoen, en de skiehalte is lekker dichtbij, en ook kun je er heerlijke wandelingen maken,

    We komen hier heel graag terug!

    Een dikke 10 voor Aparthotel Asterhof!

    Gereisd met partner in maart 2017

    Bekijk de beste prijzen

      Overweeg je om een verblijf te boeken in Aparthotel Asterhof in Fügen im Zillertal, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Aparthotel Asterhof zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

      Aparthotel Asterhof scoort een 9.68 uit 10 op basis van 152 reviews.

      Lees meer