Curaçao Ostrich Farm Curaçao Nederlandse Antillen en Aruba. Informatie & Beoordelingen Curaçao Ostrich Farm ~ Zoover

Beoordelingen Curaçao Ostrich Farm

Het weer

32  °C

1 juni 2012

Curaçao Ostrich Farm
7,8
27 beoordelingen

Beoordelingen Curaçao Ostrich Farm

Curaçao
Wil je weten wat anderen vonden van Curaçao Ostrich Farm in Curaçao? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Curaçao Ostrich Farm.
Wil je weten wat anderen vonden van Curaçao Ostrich Farm in Curaçao? Op deze pagina lees je beoordelingen van Curaçao Ostrich Farm. Je kunt 3 vakantiefoto's van Curaçao Ostrich Farm bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Nederlandse Antillen en Aruba. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Curaçao. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Curaçao Ostrich Farm in Curaçao.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

27 beoordelingen over Curaçao Ostrich Farm

7,8
27 beoordelingen
Waardering
7,8
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met jonge kinderen, Apr. 2012
"Leuk om te doen, aanrader"
Amie
Waardering
9,0
21-5-2012 Erg leuk , ook voor kinderen

met jonge kinderen, Apr. 2012
"Niet echt typisch Antilliaans"
Margo en Wilbert
Waardering
7,0
14-5-2012 Leuk met kinderen en gezellig restaurant

met partner, Apr. 2012
"Moet je gezien hebben"
Jeffrey
Waardering
10,0
25-4-2012 Deze struisvogel farm is 100% eco dit wil zeggen ze gebruiken alles van de struisvogel, erg mooi om gezien te hebben.

met jonge kinderen, Apr. 2012
"Op safari bij de struisvogels"
Corstiaan en Grethe
Waardering
8,0
10-5-2012 Met een safari truck ga je langs grote en kleine struisvogels. Voor de kinderen erg leuk. Ze mogen op een struisvogelei staan en de struisvogels voeren. Leuk!

met partner, Apr. 2012
"Gewoon leuk"
blink010
Waardering
8,0
24-4-2012 Je gaat met een open safari achtig autootje langs de verschillende struisvogels

alleenreizend, Apr. 2012
"Leuk voor een keer"
jannes
Waardering
7,0
25-4-2012 Het gecombineerde bezoek aan de Aloë-plantage en struisvogel-farm is wel grappig en leerzaam. Het eten nadien smaakt prima.

met partner, Mrt. 2012
"Struisvogelpolitiek"
Rene
Waardering
7,0
6-4-2012 De farm is niet erg groot, maar tijdens de drie kwartier durende tour krijg je een goede uitleg over het leven van de struisvogels. Ook is er de gelegenheid om struisvogels (veilig) te voeren

met een groep, Mrt. 2012
"Een aanrader voor families"
dordtboy
Waardering
8,0
30-3-2012 Dit is een heel leuk uitstapje op curacao.
De tour is echt interesant voor de kinderen en daarnaast steken ze ook nog wat van op.
Van het restaurant ben ik niet echt gechameerd zeker niet van de bediening.

met partner, Mrt. 2012
"Gewoon leuk"
riavantiel_1
Waardering
9,0
11-4-2012 De safaritoer is gewoon leuk. Na afloop kun je ook nog struisvogel eten in het restaurant

met een groep, Mrt. 2012
"Leuk"
hansoost
Waardering
7,0
21-4-2012 leuk opgezet,er zijn verschillend struisvogels en de tour door het park met uitleg was best leuk


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?