Stoomtrein Goes-Borsele Goes Nederland. Informatie & Beoordelingen Stoomtrein Goes-Borsele ~ Zoover

Beoordelingen Stoomtrein Goes-Borsele

Het weer

20  °C

30 mei 2012

treinstel
9,3
6 beoordelingen

Beoordelingen Stoomtrein Goes-Borsele

Albert Plesmanweg 9, 4462 GM, Goes
Wil je weten wat anderen vonden van Stoomtrein Goes-Borsele in Goes? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Stoomtrein Goes-Borsele.
Wil je weten wat anderen vonden van Stoomtrein Goes-Borsele in Goes? Op deze pagina lees je beoordelingen van Stoomtrein Goes-Borsele. Je kunt 24 vakantiefoto's van Stoomtrein Goes-Borsele bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Nederland. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Zeeland. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Stoomtrein Goes-Borsele in Goes.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

6 beoordelingen over Stoomtrein Goes-Borsele

9,3
6 beoordelingen
Waardering
9,3
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met jonge kinderen, 2012
"Doen!"
MGM
Waardering
10,0
4-5-2012 Leuk ook op het einde van de rit, leuke kleine treinbaan waar kinderen in kunnen zitten.

met jonge kinderen, Aug. 2011
"Leuk!"
Jenny
Waardering
8,0
28-5-2012 Dit project draait op vrijwilligers, zij hebben voor de kinderen nog een leuke speurtocht voor onderweg gemaakt, je rijd door diverse boomgaarden, echt een leuk tripje!

met jonge kinderen, Aug. 2011
"Erg leuk"
Miranda
Waardering
9,0
20-4-2012 Een leuke tip voor mensen die stoomtreinen leuk vinden, ook leuk voor kinderen!

met jonge kinderen, Aug. 2010
"Zeer leuk om te doen."
Sandra
Waardering
10,0
11-9-2010 wij hebben zeer genoten van deze treinrit naar Hoedenskerke.

met vrienden
kEVIN
Waardering
10,0
30-9-2007 Het is super vet , het is mooi om te zien hoe ze zulke machines onder stroom houden.

met partner, Aug. 2007
"Nostalgie van de bovenste plank"
Maurits
Waardering
9,0
31-12-2010 Zeer de moeite waard. Met de stoomtrein van Goes naar Hoedekenskerke. Met een heuse machinist op de bok en een heuse conducteur in de trein. Even stoppen in Kwadendamme. En dan verder, tussen de boomgaarden door (wij konden het fruit bijna plukken) naar Hoedekenskerke. Jammer dat je daar niet meer kunt overvaren naar Terneuzen. In 2007 kon dat weer eventjes wel met een bootje, aangesloten bij Rondje met een Pontje. Maar helaas, ook dat bootje vaart niet meer. Dus terug met de trein naar Goes. Lekker genieten van wat te eten en te drinken in de stationsrestauratie en wij keken ook even in de werkplaats, waar verschillende locs in renovatie zijn.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Beste accommodaties in Goes

Poll

Welk land heeft de beste keuken?