Beoordelingen Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt

Het weer

12  °C

22 mei 2013

Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt
7,9
4 beoordelingen
Beoordelingen Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt
Blijmarkt 20, 8011 NE, Zwolle
Wil je weten wat anderen vonden van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt in Zwolle? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt.
Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt scoort een 7,9 uit 10, op basis van 4 beoordelingen
Wil je weten wat anderen vonden van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt in Zwolle? Op deze pagina lees je beoordelingen van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt. Je kunt 4 vakantiefoto's van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Nederland. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Overijssel. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt in Zwolle.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

4 beoordelingen over Museum de Fundatie - Paleis aan de Blijmarkt

7,9
4 beoordelingen
Waardering
7,9
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Mei 2012
"Groots"
Annemiek
Waardering
8,0
22-8-2012 Prachtig en goed onderhouden gebouw

met partner, Okt. 2011
"Mooie collectie"
Rob
Waardering
8,0
8-11-2011 Mooi pand met een interessante collectie en leuke exposities

met partner, Feb. 2009
"Mooie locatie"
Maurits
Waardering
7,0
30-12-2010 Het museum de Fundatie in Zwolle bevindt zich in een bijzonder gebouw: het Paleis aan de Blijmarkt. Een statig, monumentaal gebouw. Bij de ingang torsen de pilaren een deel van het gebouw. Binnen is het museum niet bijzonder, althans het steekt niet boven andere musea in provinciesteden uit. Maar het bezoeken van een thematentoonstelling kan natuurlijk altijd de moeite waard zijn. Het museum bevindt zich in een smalle straat zonder parkeermogelijkheden. Een parkeergarage is wel in de buurt, maar per openbaar vervoer naar Zwolle is wel zo praktisch.

met vrienden
Frans Commelin
Waardering
10,0
24-9-2007 Mooi verrassend gebouw , waarin mij aansprekend werk wordt getoond op een plezierige wijze opgesteld en goed uitgelicht.
Vriendelijke medewerkers.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Mijn leukste vakantieliefde kwam uit

Bent u de eigenaar?

Maak een Zoover Account en beheer uw accommodatie, bezienswaardigheid, attractie of restaurant.Klik hier voor meer informatie