Sauna de Leliehof Makkum Nederland. Informatie & Beoordelingen Sauna de Leliehof ~ Zoover

Beoordelingen Sauna de Leliehof

Het weer

16  °C

30 mei 2012

Sauna de Leliehof
6,8
21 beoordelingen

Beoordelingen Sauna de Leliehof

Houtmolen, 8754 GJ, Makkum
Wil je weten wat anderen vonden van Sauna de Leliehof in Makkum? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Sauna de Leliehof.
Wil je weten wat anderen vonden van Sauna de Leliehof in Makkum? Op deze pagina lees je beoordelingen van Sauna de Leliehof. Je kunt 1 vakantiefoto van Sauna de Leliehof bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Nederland. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Friesland. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Sauna de Leliehof in Makkum.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

21 beoordelingen over Sauna de Leliehof

6,8
21 beoordelingen
Waardering
6,8
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met vrienden, Apr. 2012
"Een heerlijke dag gehad"
Anja
Waardering
8,0
9-4-2012 Met vrienden in de Leliehof geweest. Erg vriendelijk ontvangst en de sauna is klein maar erg gemoedelijk. Wordt in april gerenoveerd maar was niet storend (achterstallig onderhoud) De dames doen er alles aan om het naar de zin te maken. Houdt je van rust en een kleinschalige sauna absoluut een aanrader. Eten, drinken en behandelingen normale prijs.

met partner, Mrt. 2012
"Dit moet je niet doen"
jannes klaassen
Waardering
2,0
22-4-2012 kom niet heel vaak in de sauna, maar dit is echt niet netjes bbbrrr. heel klein en niet netjes schoon, vies gewoon. Turksstoombad zit je met je billen op het plekje waar net nog iemand anders zat. nergens geen slang om even te spoelen. buiten in de "hotpot" is het helemaal smerig. personeel is aardig maar dat is dan ook het enigste pluspunt.

met vrienden, 2012
"Dramatisch slechte sauna: verwaarloosd, nooit gaan"
Tom
Waardering
1,0
4-3-2012 Deze sauna is echt een bijelkaar geraapte zooi. Onvoorstelbaar dat onderstaande recencies afgegeven zijn. Geeft serieus te denken. Kernwoorden: zwaar achterstallig onderhoud, vieze muren, hot tub vol algen, slecht meubilair. De lunch was alleen op vastgesteld tijdstip te genieten, onder het motto: 'alle ballen verzamelen'. Echt verzamelen bij de haard en dan pas met z'n allen tegelijk de eetzaal in. Deze vorm van overgeorganiseerd eten, zou hij/zij in de accomodatie moeten doorvoeren. Erg jammer en zonde van je tijd. Niet doen dus!

met partner, Feb. 2012
"Vooral goede service en behulpzaam"
Marko
Waardering
10,0
26-2-2012 Wij zijn al in heel veel sauna's geweest in N.L bijna bij allemaal op 9 nog na (reken we ook vooral de kleinere sauna's mee) maar gewoon topsauna! Klein, knus, gezellig! En wat me opviel wat anderen nauwelijks of niet doen! Ze letten goed op de gasten, keken en waren zo behulpzaam en sociaal en als je een vraag had, meteen stonden ze voor je klaar en stopte ze met waar ze bezig waren! OOk leuke meiden die lekker fris waren en fris uit hun ogen keken, vlot en plezier hadden! Het klopt dat het 1 en ander vooral buiten wel onderhoud kan gebruiken maar alles staat goed aangegeven! Eten was redelijk maar de volg.x gaan we andere dingen proeven en eten! Geen minpunt alleen dat er vooral buiten dus wel wat kan veranderen!

met vrienden, Feb. 2012
"Lekker dagje uit"
Grytje
Waardering
7,0
25-2-2012 Kleine accommodatie, vriendelijk personeel, goede lunch. Cabines zijn niet heel groot (iets groter zou prettiger zijn) en kan op een aantal zaken wat gemoderniseerd worden. Locatie zonnebank boven beetje vreemd achter een kamerscherm waardoor je niet heel rustig ligt.

met partner, Feb. 2012
"Lekker dagje relaxen"
christien
Waardering
8,0
14-2-2012 prima voor een dagje, klein , maar prima complex.
Wel wat gedateerd,maar alles werkte,
Vriendelijke ontvangst en verder ook niets te klagen.
prima lunch,de hotstonemassage is ook een aanrader.
wij hebben een heerlijk relaxdagje gehad.

met partner, Jan. 2012
"Echt genoten"
Willem
Waardering
9,0
15-1-2012 Afgelopen zaterdag geweest (voucher veiling). In november 2011 de voucher zonder problemen kunnen verlengen, even een mailtje en ze deden niet moeilijk.
Na enkele slechte reviews waren we met enige twijfel in het nabijgelegen Makkum gereden. Vanaf het inchecken t/m vertrek werd de twijfel omgezet in een zeker enthousiasme voor Wellness-centrum. Inderdaad kleinschalig maar personeel vriendelijk en persoonlijke aandacht. Cabines wat aan de kleine kant maar bij elke saunagang wel kunnen liggen, dus geen probleem. Het was gezellig druk (geschat 40 gasten) en de aankleding was goed. Er is wel hier en daar wat onderhoud nodig (buiten groen aangeslagen muren/lampen, schilderwerk) maar niet storend voor een dag relaxen. Zwembad lekker en ook de rustruimtes goed met prettige ligstoelen.
Iemand die type zwaluwhoeve prettig vindt zal hier minder te zoeken hebben.
Wij gaan dus vaker naar deze sauna!!!

met vrienden, Jan. 2012
"Kleinschalige en gemoedelijke sauna"
kraan
Waardering
9,0
23-1-2012 Heerlijke kleine sauna, super vriendelijk personeel en je voelt je echt gast. Kleine cabines maar je kunt overal in liggen. Lekker lunch en schoon gebouw. Zeker een aanrader voor een dagje uit.

met partner, Sept. 2011
"Voor herhaling vatbaar"
Annemarie
Waardering
8,0
7-9-2011 We hebben een heerlijke dag gehad in Sauna de Leliehof, lekker kleinschalig,vriendelijk personeel, voldoende ruimtes om te rusten en met leuke kleuren ingericht ( grijs,wit, roze).

De Sauna's zijn klein, maar het was niet al te druk, dus we hadden het rijk voor ons alleen wanneer we in de sauna zaten. De lunch was helemaal goed lekkere soep en een goed gevuld broodje gezond.

Wij zijn ook via veiling hier terecht gekomen en ik vind het erg bijzonder dat er toch heel wat mensen zijn die denken voor een dubbeltje op de eerste rang te kunnen zitten, veel gezeur wat in onze ogen erg onterecht is.

Kortom een ontspannen dag voor totaal nog geen 5 tientjes!

met vrienden, Aug. 2011
"Arrangement"
remke
Waardering
4,0
23-10-2011 Geboekt via veiling. De sauna is wel wat verouderd en niet helemaal schoon, maar wel oke. De massage en het eten waren prima in orde. Personeel was vriendelijk. Alleen de baas van het geheel doet alleen maar zakelijk en begon zelfs met dreigen. Er was een miscommunicatie bij het boeken, waar wij de dupe van werden en er viel niet over te praten. En hij dreigde met van alles en nog wat. Dat drukte een hele negatieve stempel op de hele dag.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Beste accommodaties in Makkum

Poll

Welk land heeft de beste keuken?