Beoordelingen Plopsa Indoor Coevorden

Het weer

13  °C

22 mei 2013

Plopsa Indoor Coevorden
7,2
118 beoordelingen
Beoordelingen Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57, 7751 SH, Dalen
Wil je weten wat anderen vonden van Plopsa Indoor Coevorden in Dalen? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Plopsa Indoor Coevorden.
Plopsa Indoor Coevorden scoort een 7,2 uit 10, op basis van 118 beoordelingen
Wil je weten wat anderen vonden van Plopsa Indoor Coevorden in Dalen? Op deze pagina lees je beoordelingen van Plopsa Indoor Coevorden. Je kunt 44 vakantiefoto's van Plopsa Indoor Coevorden bekijken. Daarnaast kun je 7 video's van Plopsa Indoor Coevorden zien op Zoover. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Nederland. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Drenthe. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Plopsa Indoor Coevorden in Dalen.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 volgende

117 beoordelingen over Plopsa Indoor Coevorden

7,2
118 beoordelingen
Waardering
7,2
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met jonge kinderen, mei 2013
"Te weinig voor veel"
sempy78
Waardering
6,0
21-5-2013 Pretpark is qua atracties best aardig, maar qua omvang erg klein. Zeker in verhouding tot de forse entreeprijs (18 euro >1meter) en zelfs betaald parkeren terwijl het midden in de rimboe ligt. Ook jammer dat er voor wat kleinere kinderen stengere normen worden gehanteerd dan in andere parken waardoor een 4-jarige die wat kleiner van stuk is, in veel atracties geen toegang heeft en zelfs met ouderlijke begeleiding in de draaimolen moet.

De kinderen vonden het geweldig vanwege de studio100-karakters, voor ons was het een van de mindere speelparken mede vanwege de prijs.

met jonge kinderen, Mei 2013
"Fantastisch"
Daalen, van P.Q.
Waardering
9,0
13-5-2013 Voor iedereen wat te doen. Zeker ook bij slecht weer een aanrader

met jonge kinderen, Mrt. 2013
"Voor kleine kinderen"
familie Reuzenaar
Waardering
8,0
19-3-2013 heel herkenbaar met levende figuren voor kleine kinderen

met jonge kinderen, Mrt. 2013
"Plopsa"
Bianca
Waardering
10,0
11-3-2013 Vanuit de Bed and Breakfast Aquamarijn*** in Stieltjeskanaal prima te doen. op een paar minuten afstand. Erg leuk om deze 2 leuke bestemmingen te combineren!

met jonge kinderen, Jan. 2013
"Wat een geweldig park voor die kleintjes!"
elsstalinga
Waardering
10,0
21-1-2013 Een mooi, effiecent ingericht indoor park, niet heel groot, maar er is genoeg te doen, en zo is het overzichtelijk. Het draait om de beleving. Heel vriendelijke medewerkers, wij gaan zeker nog eens terug!

met jonge kinderen, Okt. 2012
"Leuk indoor park"
mitch
Waardering
9,0
7-11-2012 Een zeer leuk indoor park, al is het niet heel erg groot (kleinder dan Plopsa indoor Hasselt bijvoorbeeld)

met jonge kinderen, Okt. 2012
"Steeds opnieuw een leuke dag!"
Inez
Waardering
9,0
27-10-2012 Vanaf de opening zijn we nu zo'n 6 keer hier geweest en elke keer weer een hele dag ons hier kunnen vermaken. Als je de eerste keer binnenkomt, dan lijkt het misschien klein, maar voor ons zoontje van 5 is hier genoeg te beleven. Pluspunten voor ons zijn de overzichtelijkheid, de tot in de puntjes verzorgde aankleding en de veiligheid. Vooral nu hij groter is dan 1.20 en in veel attracties alleen kan, is het voor hem helemaal fantastisch. Wel zou ik willen aanraden om pas te gaan als je kind groter is dan 1 meter, anders kun je maar in weinig attracties. De entreeprijs is voor ons in verhouding voor wat je krijgt. Ook de prijzen in het restaurant zijn redelijk te noemen, maar wij nemen meestal ook wat te eten en te drinken mee; dat is geen probleem. We hebben nu via een actie een 6-maanden pas aangeschaft, dus de komende tijd zijn we hier wel weer vaker te vinden. Een klein minpuntje: misschien is het tijd voor een nieuwe show; de Bumba show is van het begin hetzelfde.

met jonge kinderen, 2012
"Geweldig dagje uit voor jong en oud"
Wensink
Waardering
9,0
11-10-2012 Plopsa Indoor Coevorden is genieten bij mooi en slecht weer.
Jong en oud kunnen genieten keer op keer.
Alle tv helden ontmoeten en samen met ze avonturen beleven.
Een avontuur die je absoluut eens moet doen in je leven!

met jonge kinderen, Okt. 2012
"Viel een beetje tegen"
BJNW
Waardering
6,0
10-10-2012 Onze dochter is nog onder de 96cm wat betekende dat ze in heel veel atracties niet mocht. We vonden de €17,50 voor volwassenen erg duur, zeker met zo'n kleine meid, want ook wij zijn niet in veel dingen geweest.

met jonge kinderen, 2012
"Een heerlyke dag gehad!"
diana dekker
Waardering
9,0
10-10-2012 Myn kinderen zyn zo fan van alle studio 100 figuren dat ook dit park zeker bezocht moet worden! Leuke wisselende attracties, schoon, leuke shows helemaal leuk!
Tis dat t zo ver ryden is elke keer maar anders had ik zeker abonnement genomen. Wy wonen in nederland (hilversum) en t liefst ga ik elke vakantie naa r de panne maar qua financien zit dat er helaas niet in!
Zou leuk zyn om t eens te winnen een dag erheen! Daar maak je mn jongens heel gelukkig mee! (En ik vind t stiekem net zo leuk!)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 volgende

Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Beste accommodaties in Dalen

Poll

Mijn leukste vakantieliefde kwam uit

Bent u de eigenaar?

Maak een Zoover Account en beheer uw accommodatie, bezienswaardigheid, attractie of restaurant.Klik hier voor meer informatie