Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Appartement Villa Perla

Excellent place to stay!

DRJK from Hawaii, 24-7-2016

We like most the owners: Sado and Serveta
Gereisd met partner in juli 2016

Sokat fürödtünk és kirándultunk :)

Bodor Csaba, 9-7-2016
  • Inrichting7
  • Hoeveelheid ruimte7

A szálláshely környéki infrastruktúrán ( étterem, bolt ) lehetne mit fejleszteni.
Gereisd met oudere kinderen in juni 2016

Apartment Villa Perla is the most beautiful place

Dusan Krtolica, 26-6-2016
  • Hoeveelheid ruimte10

It is peaceful place with friendly hosts, clean and comfortable rooms. There are few great beaches very near the Apartment.
Gereisd met oudere kinderen in juni 2016

Świetne miejsce

Kuba, 30-6-2015
  • Inrichting7
  • Hoeveelheid ruimte8

Doskonałe, spokojne miejsce. Blisko plaży i restauracji. Piękne widoki, bardzo przyjaźni gospodarze, pokoje czyste, zadbane.
Gereisd met partner in juni 2015

Montenegro/ Villa Perla mne okouzlilo!!!

Blanka Štanzlová, 22-6-2015
  • Hoeveelheid ruimte8

Ubytování odpovídající prezentované nabídce a ceně, vybavený kuchyňský kout a vše v čistotě, vila Perla je situována ve velmi příjemném prostředí, majitelé jsou velmi milí a ochotní lidé. Ráda se do Utjehy vrátím, co nejdříve, Montenegro mne okouzlilo! :-) A ráda na stejné místo, tedy ubytování ve vile Perla... již teď doporučuji svým přátelům....Blanka Š.
Gereisd met jonge kinderen in mei 2015

Pobyt w czerwcu

Robert, 22-6-2015
  • Hoeveelheid ruimte9

Pobyt w Willi Perla ogólnie oceniam pozytywnie, czysto, schludnie, gospodarze non stop pracują w koło domu aby było czysto. W pokojach warunki bardzo dobre, klimatyzacja działała sprawnie, nie było żadnych niedogodności z jej funkcjonowaniem. Plaża nie daleko jedna 50m od Villi, druga 200m plaża Utjaha, obie kamieniste, wody czysta. Możliwość organizowania grilla, ekstra pomysł z barem na zewnątrz. Cena bardzo dobra do warunków oraz lokalizacji. 15 km do Ulcij do wielkiej plaży (warto pojechać i zobaczyć). Możliwość zwiedzania miejscowości Kotor, Budva, Bar. Nie polecam wyjazdu do Albanii jest to nadal III świat. Ceny w sklepach wyższe niż w Polsce, średnio 20%, najtańszy supermarket w Ulcij Solaris Super Market. Pogoda rewelacja codziennie 32'C i słońce, dwa razy przeszła burza wieczorem (popadało 10 minut i znowu lampa). Lokal godny polecenia!
Gereisd met vrienden in juni 2015

świetne miejsce

Magdalena i Paweł, 13-8-2014
  • Hoeveelheid ruimte10

Apartament Villa Perla jest bardzo dobrym miejscem na rodzinny wypoczynek. widoki są niezapomniane. Serveta i Sado są ludźmi bardzo przyjaznymi, poczuć można serdeczną i rodzinną atmosferę. Nasze dzieciaki były zachwycone czystym, ciepłym morzem, pięknymi widokami itd.

Na pewno nie zapomnimy o Villi Perla i ich właścicielach w wakacje 2015 r.

Magda Paweł

Kielce Poland

Gereisd met jonge kinderen in juli 2014

Pohodová rodinná dovolená :)

Mája, Lenka,Honza, 10-7-2014
  • Inrichting8
  • Hoeveelheid ruimte9

Právě jsme se vrátili a moc se nám líbilo ! Měli jsme jeden pokoj pro čtyři osoby s překrásným výhledem na moře v posledním patře . Vybavení kuchyňky bylo opravdu skromné brala bych třeba víc misek, džbán, pořádný nůž nebo skleničky na víno ..ale i bez toho to jde :)) jak píše Lenka ručníky ani toaletní papír na pokoji nejsou a stolek nebo židle by se uvnitř taky někdy hodili, ale jak jsem poznala paní domácí Servetu nebyl pro ní žádný problém cokoliv zařídit a dodat. Je opravdu moc milá a o všem se s ní dá dobře domluvit. Místo je to velice klidné .Za domem velké parkoviště. Internet nám šel v pokoji i uvnitř . Za cenu co jsme zaplatili je to víc než dostačující a opravdu jsme byli mile překvapeni !! Pláží je tam hned několik ...betonová (kde jste skoro sami a je tam klid, kamínková malá u baru, nudipláž a velká kamínková kousek dál. Ještě k ubytování - vodu pitnou vám dají na požádání v pensionu

Také je na požádání k dispozici krásny plynový gril kde můžete grilovat co je libo

Gereisd met oudere kinderen in juni 2014

Great Place

Arta, 1-4-2014
  • Hoeveelheid ruimte9

Villa Perla is my absolute favorite vacation place in Montenegro. I have been spending my summer vacations at Villa Perla with my friends and family for the last 4 years. Rooms are clean and beds are comfortable. The hosts are friendly and very helpful. There is a beautiful garden with a barbecue area that is available to all guests. There are three beaches that you can go by walk and also nearby stores and bakery. I highly recommend it to anyone looking to spend their holidays in Montenegro.
Gereisd met vrienden in januari 2014

La Vacanza Ideale!

Simona Polverini , 25-3-2014
  • Hoeveelheid ruimte10

Il mio fidanzato ed io stavamo cercando una vacanza tranquilla ed i nostri amici hanno suggerito Villa Perla.Questa è stata il migliore decisione che abbiamo preso! L'ambiente è tranquillo e affascinante ed i padroni di casa sono assolutamente meravigliosi! La nostra suite era super pulita, con un letto comodo,un sacco di luce naturale ed un balcone con vista sul splendido mare Adriatico.Siamo stati anche fortunati che il tempo era ancora caldo e abbiamo apprezzato svegliarsi alla mattina, a camminare 20 metri e saltare nel’ aqua per una nuotata.Villa Perla è un posto ideale se preferisci una vacanza lontano dalla folla di alberghi e stai in cerca di un ambiente che ti fa sentire più a casa.Al mio fidanzato ci piace molto cucinare allora ha apprezzato avere una cucina nella suite!Raccomanderemo Villa Perla a tutti i nostri amici e parenti e speriamo di tornare di nuovo la prossima volta che ci troviamo in Montenegro.Villa Perla è una perfetta combinazione di accessibilità e comodità!
Gereisd met partner in oktober 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Villa Perla in Bar, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Villa Perla zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Villa Perla scoort een 9.15 uit 10 op basis van 19 reviews.