Xcaret Eco Theme Park Playa del Carmen Mexico. Informatie & Beoordelingen Xcaret Eco Theme Park ~ Zoover

Beoordelingen Xcaret Eco Theme Park

Het weer

30  °C

31 mei 2012

Xcaret Eco Theme Park
8,0
24 beoordelingen

Beoordelingen Xcaret Eco Theme Park

Blvd Kukulc, 77710, Playa del Carmen
Wil je weten wat anderen vonden van Xcaret Eco Theme Park in Playa del Carmen ? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Xcaret Eco Theme Park.
Wil je weten wat anderen vonden van Xcaret Eco Theme Park in Playa del Carmen ? Op deze pagina lees je beoordelingen van Xcaret Eco Theme Park. Je kunt 37 vakantiefoto's van Xcaret Eco Theme Park bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Mexico. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Quintana Roo. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Xcaret Eco Theme Park in Playa del Carmen .
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

24 beoordelingen over Xcaret Eco Theme Park

8,0
24 beoordelingen
Waardering
8,0
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Apr. 2012
"Mooi park"
Fleur
Waardering
8,0
22-4-2012 Het snorkelen in cenotes was geweldig, leuke ervaring. Super mooie omgeving en leuke dieren gezien. Ook een fantastische paardenshow gezien. Wij hadden de entree inclusief snorkel uitrusting en de show waar de mexicanen zeer over te spreken zijn. Wij vonden het begin van de show bijzonder, omdat je het spel van de maya's te zien krijgt voordat ze werden geofferd aan de goden, maar daarna vonden wij het niks aan. Veel dans en muziek maar ook veel onbekende zangers. Waarschijnlijk zijn deze zangers zeer bekend daar, want de zaal ging los, maar wij vonden het tegenvallen. Nu moet ik wel zeggen dat wij vanaf half 9 's ochtends in het park waren en je bent echt kapot na zo'n dag snorkelen en lopen. Zeker een aanrader!

met een groep, Apr. 2012
"Leuk park"
smvanleeuwen
Waardering
7,0
4-5-2012 Heb je meer dan 1 dag voor nodig! Leuk om te doen, minder geschikt voor hele kleine kinderen.

met partner, Mrt. 2012
"Mooi park. Net als de 2 andere grote parken."
P en B
Waardering
8,0
24-3-2012 Leuk park. Veel nieuws sinds eerste bezoek in 2005.
Ga met haaien zwemmen !!!
1 dag is eigenlijk niet genoeg.

met partner, Jan. 2012
"Leuk, voor een keer"
Marco-Jose
Waardering
8,0
27-3-2012 Leuk, maar met een hoog Efteling-gehalte

met partner, Jan. 2012
"Mooi park maar echt te duur"
Wendy
Waardering
7,0
24-2-2012 het park is erg mooi opgezet. De cenote is ook erg leuk om in te zwemmen. De avondshow is mooi vooral de eerste helft tweede helft erg saai helaas. Ik vond de entree prijs te duur voor zo'n park

met jonge kinderen, Dec. 2011
"Echt americaans"
dcchris
Waardering
8,0
24-1-2012 prachtig maar veel tijd nodig

met oudere kinderen, Dec. 2011
"Wel mooi om te zien"
gerda
Waardering
7,0
23-4-2012 echt op toeristen afgestemd bussen vol

met partner, Nov. 2011
"Leuk park"
richard en marjan
Waardering
8,0
10-12-2011 Xcaret is een leuk park, ook het enige wat we bezocht hebben in 9 dagen dus zijn er misschien veel leukere trips maar wij hebben ons er wel vermaakt.

met partner, Nov. 2011
"Leuk Park"
Verheij
Waardering
9,0
8-2-2012 Heerlijke dag vertoefd, leuk om eens heen te gaan!

met partner, Okt. 2011
"Cultuur in nootdop"
Evert van Rheenen
Waardering
8,0
30-11-2011 mooie dag om in een notendop een klein beetje te leren van de Mexicaanse cultuur. voor jong en oud


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?