Beoordelingen Alltournative Off Track Adventures

Het weer

33  °C

25 mei 2013

Alltournative Off Track Adventures
8,0
11 beoordelingen
Beoordelingen Alltournative Off Track Adventures
5th Avenue between 2nd and 4th Streets, 77710, Playa del Carmen
Wil je weten wat anderen vonden van Alltournative Off Track Adventures in Playa del Carmen ? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Alltournative Off Track Adventures.
Alltournative Off Track Adventures scoort een 8,0 uit 10, op basis van 11 beoordelingen
Wil je weten wat anderen vonden van Alltournative Off Track Adventures in Playa del Carmen ? Op deze pagina lees je beoordelingen van Alltournative Off Track Adventures. Je kunt 12 vakantiefoto's van Alltournative Off Track Adventures bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Mexico. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Quintana Roo. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Alltournative Off Track Adventures in Playa del Carmen .
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

11 beoordelingen over Alltournative Off Track Adventures

8,0
11 beoordelingen
Waardering
8,0
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Aug. 2012
"Tulum Jungle Maya Tour"
Kim
Waardering
8,0
8-9-2012 Leuke dag, vol variatie en bezienswaardigheden. Je moet wel van een beetje avontuur houden!

met partner, Aug. 2012
"Veel van verwacht, weinig gekregen"
Tim
Waardering
5,0
5-9-2012 Wij hebben de Ek Balam excursie gedaan bij AllTourNative.

Ten eerste was de volgorde van de excursie heel onlogisch, eerst cenote en relaxen en daarna naar de tempels.. Dit hadden ze beter om kunnen draaien.

De Nederlandse gids was ook heel slecht en leek geen binding te hebben met de plekken die bezocht werden in de excursie. Daarom krijg je als deelnemer van de excursie ook niet echt het gevoel dat je er aanwezig bent en het beleeft. Jammer, had veel beter gekund!

Verder wordt er gedaan alsof alles heel "primitief" is en heel back to basic, maar toeristen worden gigantisch uitgemolken met peperdure foto's etc! Eigenlijk te erg voor woorden dat je naast een excursie van $130,- pp ook nog eens $59,- moet betalen als je alle foto's van de cenote op cd-rom wil hebben..

Jammer, maar helaas!

met oudere kinderen, Juli 2012
"Erg interessant"
Joseph van Beek
Waardering
9,0
30-7-2012 Bezoek aan Cenotes is heel mooi en de moeite waard

met oudere kinderen, Juni 2012
"Coba maya encounter"
Daniël Hermans
Waardering
8,0
13-7-2012 Dit is een hele goed tour

met jonge kinderen, 2012
"Blijft mooi"
lemmens mje
Waardering
9,0
20-6-2012 we zijn er 2x geweest en het blijft imposant om te doen. een hele leuke dag om te doen en als laatste de blue lagoon is een absolute aanrader

met partner, Mei 2012
"Hele leuke dag gehad!"
Laura89
Waardering
10,0
10-1-2013 Echt een top dag! Met de zip lines het lekkere echte mexicaanse eten, de leuke chauffeur, top! we waren met een engelse groep, veel leuker dan met NL, die klagen minder.

met oudere kinderen, Dec. 2011
"Prachtig"
gerda
Waardering
9,0
23-4-2012 heel mooi om te doen in grotten zwemmen hele ervaring

met partner, Nov. 2011
"Alltournative"
Stephanie
Waardering
9,0
10-12-2011 Een leuke maya dorp wat is omgetoverd tot een klein attractiepark waar je een hele leuke avontuurlijke dag kan beleven

met partner, 2010
"Nooit meer!"
Cleo
Waardering
4,0
9-11-2010 Wij hebben de dagtrip Cobá + Maya encounter gedaan tijdens onze vakantie, wat was dat een teleurstelling! Ten eerste was het een busje voor maximaal 12 personen, maar er werden 13 personen in gepropt. De jungletocht en het kanoën stelt niets voor, abseilen en tokkelen was wel leuk. Het zwemmen in de cenote was wel echt leuk om een keer te doen, helaas ben je de rest van de dag kletsnat. De zegening door de medicijnman was grappig om een keer mee te maken, maar jammer dat deze man geen traditionel kleding draagt, maar een pakje van Alltournative. Daarna een echt Maya-maaltijd...met spaghetti! Hierna is er een gelegenheid om foto's te kopen voor een belachelijke prijs. Hierna vertek je naar Cobá, hier krijg je een korte rondleiding, waar de gids zich er erg gemakkelijk vanaf maakt. Daarna is er tijd om de tempel te beklimmen....tip: neem een taxi (fiets) naar de tempel. Het is zo'n half uur lopen en je krijgt maar een uur vrije tijd.

met oudere kinderen, Juli 2010
"Prachtig"
Bert
Waardering
8,0
21-1-2012 super trip door oerwoud, goede leiding en zelfs na 2 keer nog altijd leuk


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Aan welke Europese toerist stoor jij je het meest op vakantie?

Bent u de eigenaar?

Maak een Zoover Account en beheer uw accommodatie, bezienswaardigheid, attractie of restaurant.Klik hier voor meer informatie