Bed and Breakfast Fofo*** in Bamako Mali beoordelingen 8.8 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Fofo***

Waardering
8,8
Ligging
8,2
Service
9,2
Prijs / kwaliteit
8,6
Eten
8,5
Kamers
8,8
Kindvriendelijk
8,7
Het weer

36  °C

30 mei 2012

zwembad
8,8
6 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Fofo***

Rue 240, 8081cd, Bamako
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Fofo***? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Fofo*** in Bamako, geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast Fofo scoort een 8,8 uit 10, op basis van 6 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Fofo***? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Fofo*** in Bamako, geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 9 vakantiefoto's van Bed and Breakfast Fofo*** vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Mali. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in Mali. Vergelijk Bed and Breakfast Fofo*** met andere accommodaties in Bamako.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

6 beoordelingen over Fofo***

8,8
6 beoordelingen
Waardering
8,8
Ligging
8,2
Service
9,2
Prijs / kwaliteit
8,6
Eten
8,5
Kamers
8,8
Kindvriendelijk
8,7
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
alleenreizend, Dec. 2010
"Heerlijk tijdelijk thuis in Bamako"
Janneke
Waardering
9,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
8,0
Kamers
9,0
22-2-2011 Heerlijk, een eigen plek voor 2 maanden in Bamako, perfect verzorgd en gezellig. Handig draadloos internet, wasmachine, prima maaltijden. Leuke tijd gehad met andere gasten, voor korter of langer verblijf, die er kwamen voor stage, werkbezoek, vakantie, expedities, journalisten, etc. Maar terugtrekken in m'n eigen kamer om rustig te werken kon ook.
Simone heeft jarenlange ervaring in Mali en Afrika, en geeft lokale adviezen waar nodig/gewenst, het personeel is ook zeer sympathiek en hulpvaardig, en Zenebu een geweldige kok!
Zelfs een feestje organiseren in de tuin voor m'n lokale bruiloft was geen probleem.
Zeker aan te raden dus!

alleenreizend, Dec. 2010
"Heerlijk plekje"
fabiola bliersbach
Waardering
10,0
Ligging
8,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
10,0
3-1-2011 Fofo Afrique is een oase (tuin en zwembad) in het gezellige drukke Hypodrome.
Voor mij een uitkomst na mijn intensieve projectreis op het platteland, ik dook het zwembad in en heb heerlijk gegeten en geslapen en genoot van de ruime kamer en alle voorzieningen.Simone zorgt voor een relaxte afrikaans/nederlandse sfeer, weet alles en organiseert ook diverse festival-reizen. Ik heb er een hardstikke leuk feest kunnen geven met een band en alle mensen met wie ik in Bamako samenwerk hebben genoten van het buffet. Klein en gezellig, huiselijk met genoeg ruimte voor privacy.Kom zeker terug!

met partner, Juli 2010
"Heerlijk vertoeven hier."
Leo Stiens
Waardering
8,0
Ligging
6,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
8,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
16-8-2010 Aardige mensen. gezellige zitjes
Lekker eten .
Prima zwembad. En de kamers zijn goed met goeie douche en wc.

met oudere kinderen, Juli 2010
"Relaxte startplek om Bamako te verkennen"
Anita
Waardering
8,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
8,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
16-8-2010 We logeerden enkele dagen bij Simone. De familie kamer is prima (airco en grote muskietennetten, warm water in de badkamer, handdoeken!), zou je er langer verblijven dan zou een kast handig zijn. Je kunt er zelfs de was laten doen en er is internet, een dvd speler e.d.. Maar het leukste zijn de diverse gasten; niet de standaard toeristen, ieder met zijn eigen verhaal. Samen gezellig eten en kletsen op de veranda vonden wij heel gezellig. Helaas de muggen ook, houd er rekening mee dat er een soort is die ook overdag steekt dus don't forget de DEET. Als we weer naar Bamako komen logeren we zeker weer hier!

met oudere kinderen, Feb. 2010
"Heerlijke Relaxplek in een stoffige stad"
Marianne
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,0
2-4-2010 Ik ben nu twee keer in Fofo-Afrique geweest en keer er zeker weer naar terug. Het zwembad is nu gevuld, de tuin is groen en de mensen zijn vriendelijk. Simone is een fijne gastvrouw die zorgt voor een prima ontbijt, schone bedden en prima basic kamers. Fofo Afrique ligt in de wijk Hippodrome. Een prima uitvals basis! Simone kent het land door en door, ze kan van alles voor je regelen of je informeren over (reizen in) het land. Behalve haar B&B valt ook haar reisorganisatie onder Fofo Afrique! Ze kent goede gidsen, accomodaties voor je rondreid door mali of West Afrika. Wij hebben met haar adviezen een perfecte reis gehad naar Segou en de Dogon.

met vrienden
"Ontspannen sfeer in een drukke stad."
Swannet de Groot
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
8,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
8,0
12-9-2008 Een heerlijke rustige plek om te zijn. De wijk Hippodrome is Top. Er zijn veel uitgaansmogelijkheden en restaurantjes op loopafstand. Op verzoek wordt er gekookt, je kunt ook pizza's bestellen van een restaurant dichtbij.
Wij vonden het leuk dat wanneer je wilt er vaak wel ruimte is voor een praatje, maar dat je privacy ook gerespecteerd wordt. We hadden een een voudige, maar mooie kamer met douche en toilet en airco, kosten 38 Euro. Dat is niet duur in Bamako. Het zwembad was helaas nog leeg, maar na de regentijd (oktober) wordt dat gevuld.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie