Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Appartement Kastelan ***

Appartement Kastelan
Kastelan

Onvoldoende

1 review over Appartement Kastelan

Soha többé Apartman Kastelan Tri Zala, Korcula

Szuhai Barbara, 3-9-2013

Azoknak ajánlom a fenti apartmant, akit nem zavar, ha időnként nincs meleg víz, ha büdös az ivóvíz és rosszízű, ha a tulajdonos soha, semmilyen körülmények közt, vészhelyzetben sem elérhető, és azon kívül, hogy a pénzt elveszi, semmilyen szinten nem lehet rá számítani. A kiadott lakásban 1970-ben állt meg az idő, felszereltsége alaphangon is gyérnek nevezhető. Pozitívuma a kényelmes ágy, a napfény és a terasz - mindez sovány vígasz az utálatos, nyelveket - horvátoktól szokatlan módon - minimális szinten sem beszélő, barátságtalan tulajdonosok, kritikán aluli információ szolgáltatás és felszereltség mellett. Mi ráadásul balesetet szenvedtünk, nemhogy nem segítettek Kastelánék semmiben, kis híján utcára tettek minket 2 kisgyerekkel, holott nem jött senki utánunk. Vajh miért?
        Gereisd met oudere kinderen in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Kastelan in Zrnovska Banja, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Kastelan zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Kastelan scoort een 2 uit 10 op basis van 1 reviews.