Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Appartement Zivko ***

Neodporúčam

Martina, 18-8-2013
  • Inrichting4
  • Hoeveelheid ruimte4

Na dovolenke sme boli s malým 11 mesačným babatkom. Majiteľ je starší pán. Už pri príchode nevyzeral veľmi prívetivo. Zakázal nám kočík do apartmánu aj napriek tomu že má veľkú terasu. Malý spáva cez deň žiaľ iba v kočíku, takže celý týždeň bol strašný čo sa spánku týka.Ostatné 3 deti z rodiny dostali hned medzi dverami prísny zákaz chodenia po schodoch bez sprievodu, zákaz dupania skakania. No asi chcel aby lietali alebo čo. Postielka pre malinkého absolútne nevyhovovala. Je tak pre dieťa do 6 mesiacov, chýba tyčka, čiže nebezpečenstvo vypadnutia počas spánku.Vrchol drzosti a neprofesionality bol ked nám prišiel vykrikovať a obvinil nás večer o pol jedenástej, že sme sprístupnili heslo na internet (wifi) susednému domu. Nebola to pravda. Nasledujúci deň mu to vysvetlila domáca suseda. No nám sa ospravedlniť neprišiel. Stále sedí pri vchode do apartmánu všetko sleduje a zazerá na všetko. Fuj, necítili sme sa vôbec dobre. Neodporúčam pre rodiny s detmi.
Gereisd met jonge kinderen in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Zivko in Zadar, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Zivko zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Zivko scoort een 4 uit 10 op basis van 1 reviews.