Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Appartement Villagio Gabbiani

doporučuji, nádhera!!!

Hanka, 21-3-2011
  • Inrichting8
  • Hoeveelheid ruimte10

tento apartmánový komplex mohu jen doporučit!!vybavení apartmánu sice staré, nijak malebné, ale funkčí.Areál poctivě udržovaný,útulný,k dispozici velký i malý bazén, voda čistá, většinou dohled plavčíka,vstup povolen i přes polední siestu což jsme uvítali.V těsné blízkosti aquaparku aqualandia (přes silnici).Jediná nevýhoda že k moři to bylo "DÁL" cca 500metrů a na hlavní rušnou třídu o něco méně.Ubytování v celkem dobré části města.Autobusová zastávka téměř u apartmánů.Doporučuji pro rodinné dovolené...Ihned bych se vrátila zpět!! Srdcová záležitost.
Gereisd met vrienden in september 2007

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Villagio Gabbiani in Jesolo, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Villagio Gabbiani zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Villagio Gabbiani scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.