Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Matig

1 review over Hotel Sant' Ambrogio

Wypoczęłam

Ela, 7-7-2011

Jest to mały hotel położony ok. 50m od morza, przy głównej promenadzie miasteczka (dość głośno). Kategoria ***, więc nie ma tam luksusów, hotel dawno nieodnawiany. Cena przystępna, stosowna do standardu. Wyposażenie hotelu przeciętne. Jest czysto, codziennie zmieniane są ręczniki, no i oczywiście codzienne sprzątanie. Na pochwałę zasługują posiłki. Śniadania w formie bufetu (mało urozmaicone, ale można codziennie zjeść coś innego). Obiadokolacje bardzo obfite, urozmaicone i smaczne (dwa dania + deser, wina i woda). W hotelu znajduje się niewielki basen do dyspozycji gości. Cena zawiera opłatę za serwis plażowy. Panowie, którzy stanowią obsługę hotelu są mili i uprzejmi (posługują się językami europejskimi i bez trudu można się z nimi porozumieć), chętnie służą pomocą. Niestety panie - wszystkie do wymiany! Bardzo niemiłe, niezadowolone z życia, nieuprzejme. Ja wypoczęłam, więc polecam.
Gereisd familie in juni 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Sant' Ambrogio in Jesolo, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Sant' Ambrogio zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Sant' Ambrogio scoort een 6 uit 10 op basis van 1 reviews.