Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Appartement Cësa Gardis ***

Daniela, 20-3-2011
  • Inrichting9
  • Hoeveelheid ruimte8
  • Ligging t.o.v. pistes5

velmi příjemní majitelé s jazykovými znalostmi,bydlí ve stejném objektu=rychlé řešení jakéhokoliv případného problému(který jsme neměli.-),v objektu jsou celkem 4 apartmány,velmi pěkně zařízené,lednice,myčka,dostat.vybavená kuchyňka,dům z r.2004,vybavení krásné,výhled na protilehlý lyžař.areál a celé městečko,lyžárna s vysoušečem lyž.bot,přilehlé venkovní parkoviště pro 3 auta,podzemní parkování-rozměrově omezené,nebylo majiteli nabídnuto a myslím,že by se tam ani auta nevešla.

Měli jsme štěstí,že už v údolí a okolí sníh nebyl a bylo sucho,takže jsme měli auta venku a dojížděli denně! ke sjezdovce(parkovné 5€),inzerován ski-bus 50m,což je sice pravda(tj.vzdálenost objektu od hl.silnice v kopci),ale jízdní řád není srozumitelný,takže jsme 1.den šli na lanovce pěšky a pak se poučili a jezdili autem...to je zřejmě jediné negativum,jinak spokojenost a můžeme doporučit!

Gereisd familie in maart 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Cësa Gardis in Santa Cristina Val Gardena (Grödnertal), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Cësa Gardis zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Cësa Gardis scoort een 9 uit 10 op basis van 1 reviews.