Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Onvoldoende

• Inrichting2,0
  • Hoeveelheid ruimte7,0

1 review over Appartement Fattoria Santa Lucia Le Tagliate

Nie podobało mi się

sorensen, 8-11-2013
  • Inrichting2
  • Hoeveelheid ruimte7

Na pewno fajne jest otoczenie budynku bo znajduje się w centrum winnicy.Jakość apartamentu była dla mnie bardzo zła. Odpadający tynk na ścianach, grzyb na podłoże w łazience, brudne ściany, szpary w drzwiach balkonowych przez które wchodziły robaki, nie przyjemny zapach staroci. W obiekcie byliśmy z psami. W czasie naszego pobytu prawie dziennie rano obok budynku przechodzili myśliwi z wolno biegającymi psami było to dla mnie kłopotliwe bo obawiałem się wyjść z moimi psami na poranny spacer. Odgłos strzałów też nie był zachęcający. Generalnie ja już nie wrócę w to miejsce. Brak internetu w pokojach, tylko pod recepcją a w ofercie jest informacja że jest dostępny wszędzie.
Gereisd met partner in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Appartement Fattoria Santa Lucia Le Tagliate in San Gervasio, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Appartement Fattoria Santa Lucia Le Tagliate zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Appartement Fattoria Santa Lucia Le Tagliate scoort een 2 uit 10 op basis van 1 reviews.