Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Corona

Hotel Corona
Corona

Onvoldoende

2 reviews over Hotel Corona

Strata pieniędzy. Nie polecam !

Wera, 28-8-2010

Mój pobyt w hotelu trwał niecałe 2 tygodnie i całe szczęście. Zacznę od tego, co uraziło mnie najbardziej - bardzo niemiła polska obsługa, konkretnie ekipa sprzątająca. Panie sprzątaczki robiły łaskę, że posprzątają nam pokój, a 2 razy nie posprzątały go wcale. Musiałyśmy upominać się o zmianę ręczników i przyniesienie papieru toaletowego, co uważam za podstawę ! W hotelu pracowały 'aż' 3 miłe osoby - młody pan, często siedzący na recepcji, Polak, ale wyjątkowo symaptyczny i wyluzowany ;), drugi młody pan, właściwie chłopak, który podawał nam jedzenie oraz 19letnia Włoszka, megasymaptyczna. Wynika z tego, że hotel prowadzony przez Polaków z polską obsługą, to samo zło! Uważają się za lepszych, omijajcie ich. Nie szanują rodaków.

Jeśli chodzi o wygląd hotelu - bez rewelacji, zdjęcia w internecie kłamią. Brudno, pokoje małe, winda na jedną osobę. Jedzenie? Śniadanie totalna klapa - mało i niesmacznie, a herbata brzydko mówiąc - siki. Jednak obiadokolacja bardzo smaczna. Tyle dobrego.

Gereisd met vrienden in augustus 2010

nigdy wiecej, tragedia..

justyna, 1-8-2010

Basen - malutki i jak się okazało tylko dla dzieci. i ustalili nam grafik korzystania z basenu (2 godziny dziennie) bo gdyby każdy korzystał kiedy chce to w basenie nie byłoby miejsca.

Winda - owszem była, ale miesciła sie do niej jedna osoba z walizką. była mała, duszna i często sie zacinała - więc szybciej chodziło się schodami, bo można było utknąć miedzy piętrami i poczekać sobie 20 minut aż odblokują.

Jedzenie - czerstwe pieczywo, mało na obiadokoloacje, mało na lancz. A jak prosiło się o dokladke to przynosili 10 frytek na 2 osoby. a podobno miał być szwedzki stół?

Pokoje - małe, ciasne, duszne.Pamietam, że zsunełyśmy łożka, zeby było jak sie ruszyć. Po małym uderzeniu pękła nam ściana..

kiedy koleżanka chciała zamknąć okno w lazience wypadło jej na głowe. Drzwi w prysznicu też odpadły.Szafa się rozwalała, a klucz do sejfu pasował nie tylko do naszego sejfu.

Gereisd met vrienden in juli 2010

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Corona in Cesenatico, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Corona zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Corona scoort een 3 uit 10 op basis van 2 reviews.