Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel De la Gare ***

De la Gare
2,2

Onvoldoende

5 reviews over Hotel De la Gare

Totalna porażka NIE POLECAM

Mark2, 27-8-2011

Właśnie wróciliśmy z pobytu w tym hotelu. Totalna porażka Szef i jego chyba żona to coś koszmarnego w kontakcie. Cisza non stop , jedzenie kiepskie mało np śniadanie : jeden plasterek salami , jeden sera żółtego i dwa kawałeczki chleba ( jeden kromal na pół). Obiadokolacja to makaron z czymś pomarańczowym co ma wyglądać jak sos. Ogólnie głodowe porcje. Wróciliśmy z miasta o 23.30 ryja darł z godzine. Próbowaliśmy zrobić spotkanie na balkonie zgodził sie , ale jak zobaczył że oprócz wina za 3euro kupionego u niego mamy butelke piwa , narobił rabanu . Nad wszystkim czuwała stara landara non stop ubrana w czarny pokrowiec od vw garbusa. Za klime dodatkowa opłata 2 euro od osoby w pokoju za dzień. Włącznik klimy plombują karteczką Chcesz sie odpłacić za całość przy wymeldowaniu z hotelu zażądaj rachunku za klime tak samo kupując wino żądaj paragonu powołaj sie na policje finansową Podsumowując Hotel de la Gare w Bellarii do d**y A obsługa straszna
Gereisd met vrienden in augustus 2011

Nigdy więcej

Dorota, 22-8-2011

Bellaria, hotel De La Gare.Fatalny,nigdy tam nie jedźcie.Zarządzający hotelem to straszny człowiek,nie lubi gdy inni mają dobry humor i się śmieją.On nigdy się nie uśmiecha.W hotelu ma być cisza i spokój.A jeśli nie to Carabinieros i Polacco BASTA.Nie polecam!
Gereisd met vrienden in juli 2011

Prawie jak Musso....................i.

Paulina, 18-8-2011

Nie polecam tego hotelu . Nikt nas do tej pory nie potraktował jak Pan z obsługi - mogę śmiało napisać jak śmieci . Nie wiem czy nie lubi Polaków czy generalnie ludzi . Ciągle krzyczał , dzieci mu przeszkadzały . O godz 17 nie wolno się śmiać bo to też temu choremu psychicznie człowiekowi przeszkadzało . Traktował nas jak kolonie a nie jak dorosłych ludzi . Jeśli ktoś z Was chce tam pojechać musi się mocno zastanowić. Obiadokolacje wydawane niby od 17 do 20 tak napisane było w holu hotelu a my musieliśmy się stawiać o 19.30 nie póżniej bo inaczej głodówka do rana. Kiedy jeden z uczestników przebrał się za kobietę ( dokładnie pomagała mu w tym żona ) to ten chory człowiek wezwał carabinieri ( policja) , a podobno śmiech to zdrowie. Myślę ,ze powinien prowadzić dom seniora a nie hotel.
Gereisd met vrienden in januari 2011

Hotel De La Gare NIE NIE NIE !!!

Izolda, 15-8-2011

Odradzamy Hotel de La Gare !!! Byliśmy tam sympatyczną grupą, zachowywaliśmy się z kulturą, tym bardziej że były rodziny z dziećmi.

Obsługa traktowała nas jak kolonię !!, np. śniadanie o 8.30 i jak się spóźniłeś - nici z kawy a o pieczywie nie wspomnę, nawet czerstwego nie było... a jak coś wynosiłeś do pokoju to boss Mussolini już skrzeczał.

Kolacja nie powiem, obfita i ok ale po kolacji lepiej wychodzić z hotelu i wrócić nad ranem bo nasze wieczorne posiadówy na balkonach kończyły się przyjazdem Karabinierów... tak tak, to nie żart, nawet śmiać z kawałów nie można się było bo już było walenie do drzwi i "basta basta polacco"...

Pokoje owszem sprzątane codziennie ale o umycie podłogi już było trudno, posłane łóżka i 2x na pobyt zmienione ręczniki (my mieliśmy farta bo niektórzy przez cały pobyt nie dostali świeżych)

Nie polecamy tego hotelu !!! ze względu na obsługę... Aha, jak pojedziecie to nie bierzcie ze sobą czajniczków, suszarek itp. bo Mussolini i tak wam zabierze

Gereisd met vrienden in augustus 2011

Nigdy Więcej

jadzia, 4-8-2011

Hotel De la Gare jest do bani!!! Obsługa jest chora psychicznie, wydziera się i popycha klientów, całe zdarzenie zostało zauważone przez wszystkich zgromadzonych w hotelu. Jedzenie wydawane tylko i wyłącznie w określonych minutach jak na obozie harcerskim a także w minimalnych ilościach, hotel trzy gwiazdkowy a tak szczerze to nie zasługuje na żadną z nich. Cisza nocna obowiązuje 24h na dobę. Serdecznie odradzam i nigdy nie polecam!!!
Gereisd met vrienden in januari 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel De la Gare in Bellaria-Igea Marina, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel De la Gare zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel De la Gare scoort een 2.2 uit 10 op basis van 5 reviews.