Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Zuri Resorts

Goa
Goa
Hotel Zuri Resorts
Zuri Resorts

Fantastisch

1 review over Hotel Zuri Resorts

Ładny hotel , położony pośrodku niczego

Asia, 29-9-2010

Zuri polecam rodzinom z dziećmi , którym do szczęścia wystarczy basen i piasek na plaży . Byliśmy tam 10 dni , w drugiej polowie września , więc teoretycznie tuż przed sezonem . Większy basen (ładniejszy) był w renowacji , część restauracji zamknieta. A te ,które były otwarte miały bardzo słaby wybór dań :(. Na recepcji skierowano nas do restauracji oddalonej o 12 km , koszt taxi ok 20$ , w sezonie 40$ .Okazało się niestety 2 dni przed wylotem , że 5 min piechotą od hotelu są 3 restauracje , jedna naprawdę bardzo sympatyczna i z pysznym jedzeniem :). Niestety czynne dopiero po 19.30 . Oprócz basenu , z niewygodnymi leżakami , pięknego i gigantycznego ogrodu , no i plaży , publicznej , więc czystość typowo indyjska ;) nie ma tam co robić .
Gereisd met vrienden in september 2010

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Zuri Resorts in Goa, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Zuri Resorts zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Zuri Resorts scoort een 8 uit 10 op basis van 1 reviews.