Bed and Breakfast Brunnholl Farm in Höfn IJsland beoordelingen 7.3 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Brunnholl Farm

Waardering
7,3
Ligging
8,4
Service
7,3
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
7,1
Kamers
7,3
Het weer

10  °C

30 mei 2012

Bed and Breakfast Brunnholl Farm Höfn
7,3
6 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Brunnholl Farm

781, Höfn
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Brunnholl Farm? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Brunnholl Farm in Höfn, geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast Brunnholl Farm scoort een 7,3 uit 10, op basis van 6 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Brunnholl Farm? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Brunnholl Farm in Höfn, geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 114 vakantiefoto's van Bed and Breakfast Brunnholl Farm vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in IJsland. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in IJsland. Vergelijk Bed and Breakfast Brunnholl Farm met andere accommodaties in Höfn.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

6 beoordelingen over Brunnholl Farm

7,3
6 beoordelingen
Waardering
7,3
Ligging
8,4
Service
7,3
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
7,1
Kamers
7,3
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Juni 2011
"Typisch boerenhotel"
Sacha
Waardering
7,0
Ligging
8,0
Service
6,0
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
7,0
Kamers
7,0
15-2-2012 Aardig boerenhotel op toch nog wat kilometers van Höfn. Ontvangst op de receptie was stug, maar kan ook aan de drukte gelegen hebben.

De kamer zit in een aangebouwd nieuwer gedeelte dat je binnendoor kunt bereiken. Het rook ook nieuw in het gebouw. In de kamer een grindvloer en wel aardige bedden. Donker meubilair. De badkamer was ruim, maar vreemd door de volledige plastic vloer en geen douchegordijn. Waterballet bleef gelukkig wel uit.

's Avonds elders gegeten, maar ontbijt was goed en werd steeds aangevuld. Mooi uitzicht vanuit de eetzaal.

Geen aanrader, maar ook geen afrader.

met partner, Juni 2011
"Goede accomodatie"
walter
Waardering
7,0
Ligging
8,0
Service
7,0
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
7,0
Kamers
7,0
1-7-2011 ziet er niet uit als een bed and breakfast. goede kamer, schoon sanitair en heerlijk ambachtelijk ijs verkrijgbaar!

met een groep, Juni 2011
"Minste accommodatie van de reis"
vi
Waardering
6,0
Ligging
8,0
Service
6,0
Prijs / kwaliteit
5,0
Eten
7,0
Kamers
6,0
4-7-2011 Dit is een boerenbedrijf (koeien) in Hornafjörður (Höfn ligt nog een stukje verder), die kamers verhuren. Ook hebben ze een restaurant.

De ontvangst was onvriendelijk evenals het uitchecken. De meisjes van de bediening waren wel vriendelijk. Er is een hoofdgebouw en een ander gebouwtje waar wij kamers hadden. Er zijn kamers met en zonder eigen badkamer. De kamers werden kennelijk verbouwd en stonken naar verf of lijm tot je er hoofdpijn van kreeg. De kamer was helemaal kaal op een bed en wasbak na, maar wellicht dat er later nog schilderijen, haakjes etc. komen? De vloeren in onze 3 kamers waren vies, de rest ging wel. Het waaide hard en de golfplaat aan de buitenwand zat niet goed vast, gevolg: herrie in de kamer.

Het restaurant heeft een geweldig uitzicht op een gletsjertong, het eten is goed evenals het ontbijt.

Ik vond dit de minste accommodatie van onze reis en het geld niet waard. Maar ook weer niet zo slecht, dat ik het anderen volledig afraad.

met vrienden
"Keurig verzorgd"
Gerrit Kemker
Waardering
8,0
Ligging
9,0
Service
8,0
Eten
6,0
Kamers
8,0
6-12-2009 Dit Bed&Breakfast Farm ziet er verzorgd uit, de kamers zijn ruim. De ligging is fantastisch om hier vandaan excursies te maken. De plaats Hofn ligt vlakbij, leuk stadje, vriendelijke mensen.

met partner, Sept. 2009
"Leuk!"
Marlies
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
9-10-2009 Leuke boerderij met apart gebouw met veel kamers (met shared facilities of private facilities). Wij hadden een kamer met private facilities. Het was echt een hotelkamer, redelijk kaal ingericht, maar wel erg netjes. Heerlijke bedden en ruime badkamer. Ook voor rolstoelen begaanbaar. De tv heeft ook 3 webcam zenders van de koeienstal! Erg leuk om te zien.
Het ontbijt was erg uitgebreid voor IJslandse begrippen. Zelfs met kleine pannenkoekjes. De ligging is mooi, naast een graanveld en met uitzicht over de velden en de bergen en een gletsjertong.

met vrienden, Juni 2009
"Mooie ligging midden in de natuur"
gerrit kemker
Waardering
8,0
Ligging
9,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
7,0
Kamers
8,0
30-11-2009 Dit break en bedfast hotel vonden wij zeer geschikt voor een verblijf van een paar dagen. De algemene indruk van dit hotel was perfect. De kamer zag er zeer verzorgd uit, alsmede de ruimte om gezamenlijk even gezellig bij elkaar zitten te praten over dit prachtige eiland IJsland.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie