Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Villa Molos **

Villa Molos
2,5

Onvoldoende

2 reviews over Hotel Villa Molos

Kanal

magda, 3-11-2008

Pokoje czyste,ale mroczne.Jedzenie o.k,choc dosc monotonne.Panie sprzatajace bardzo mile,czego nie mozna powiedziec o wlascicielce;utrudniala niektorym z nas dostep do aneksu kuch.,a na dowidzenia wyrzucili nas z pokojow o godz.10-ej bez mozliwosci korzystania z sanitariatow do poznego wieczora.Ogolnie pani ta nie wyrazala sie dosdc pochlebnie o Polakach i chyba vice versa!Nie polecam tego miejsca nawet niezbyt wybrednym.Duza rozbieznosc miedzy reklama a stanem faktycznym.Okolica-Super!
Gereisd familie in juli 2008

Moim zdaniem to nie hotel lecz schronisko

Kotala, 15-7-2008

Lokalizacja b.dobra lecz reszta do niczego,dostalem pokoj bez klimy,telewizora bez okna i balkonu -to jest w ofercie tego niby hotelu. Wlascicielka niezbyt sympatyczna,mlodym ludziom,oraz wymagajacym odradzam wybór tego miejsca do noclegu.
Gereisd familie in juli 2008

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Villa Molos in Thassos-Stad (Limenas), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Villa Molos zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Villa Molos scoort een 2.5 uit 10 op basis van 2 reviews.