Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Golf View

Hotel Golf View
Golf View

Onvoldoende

• Eten1,0
  • Zwembad2,0

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Golf View bij:

3 reviews over Hotel Golf View

Piekło - Wyrzucono nas z hotelu

Michał, 10-7-2014
  • Zwembad2

Hotel to tragedia, a zwłaszcza właściciele którzy zmienili się od tego roku.

Jedzenie paskudne, jeśli macie w ofercie all insl. to nie liczcie na nic więcej niż na 3 posiłki dziennie, żadnych przekąsek, do 17.00 jedynie piwo i wino.

Właściciele krzyczą na odsługę przy gościach żeby nalewali pół na pół piwo z pianą. Są agresywni do gości którzy im się sprzeciwią. nie ma transferu na plaże, kortu tenisowego, placu zabaw które sa w ofertach. Po 23.00 bar jest zamykany i nie ma możliwości kupienia niczego. O godz. 00.00 gdy siedzieliśmy na zewnątrz przyszedł właściciel i kazał nam IŚĆ SPAĆ. Gdy powiedzieliśmy że nie pójdziemy, następnego dnia wyrzucił wszystkich którzy tam siedzieli wraz z ich rodzinami z Hotelu. ludzi różnych narodowości i w różnym wieku, także z dziećmi - łącznie 11 osób. Wezwaliśmy policję która niewiele mogła zrobić. Teraz musimy dochodzić odszkodowań ze swoich biur podróży. To niewyobrażalne, byłem w wielu miejscach na świecie i nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Gereisd met partner in juli 2014

nigdy więcej

aro, 15-8-2011
  • Eten1

hotel to jedna wielka porażka. all inclusve opiera sie na drinka w których jest sam lód troszeczke soku i praktycznie zero alkoholu.mozna pic je tysiacami i dosłownie nic...i wszystko z automatu soki cola najgorszy sy..f jedzenie było na sniadanie takie same przez 8 dni pobytu,czyli chleb pare plasterków sera i pare plasterków mortadelli... a na obiad musisz byc jako pierwszy w kolejce bo jak przydziesz pozniej to zjesz resztki lub nic nie zjesz...jest za duzo ludzi a zamało jedzenia... klima płatna 5 euro na dzien.przez cały pobyt zero atrakcji,imprez,dancingów poprostu nuda na maxa.plaza jest około 1km. jezdzi bus ale tylko 3 razy dziennie a ostatni o 16ej. STRACISZ TYLKO KASE I NERWY WIEC OMIJAJ TEN HOTEL SZEROKIM ŁUKIEM
Gereisd met vrienden in augustus 2011

Mai più albergo inferiore a 4 stelle all'estero

Grasso Donatella, 6-8-2009
  • Eten1

Golf View è un hotel a 3 stelle ma non corrispe esattamente a questa categoria.

La cucina è pessima sia per quantità che per qualità del cibo. Il buffet è costituito da pochi piatti cucinati male. La colazione è scarsa e sempre uguale.

La pulizia, in particolare delle camere, è scadente..

Partendo dal presupposto che si tratta di un 3 stelle, il cliente non può cercare la raffinatezza ma il decoro e un minimo di accettabilità sì.

Gereisd met vrienden in juli 2009

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Golf View bij:

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Golf View in Afandou, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Golf View zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Golf View scoort een 1 uit 10 op basis van 3 reviews.