Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

7,5

Goed

• Eten6,5

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Ilatia Village bij :

2 reviews over Hotel Ilatia Village

spoko jakość za dobrą cenę

Erni, 22-2-2010
    • Eten6

Witam, byliśmy w zeszłym roku w Ilatii w czerwcu na dwa tygodnie. Ogólnie możemy polecić ten hotel, jest dobry jako baza wypadowa. Hotel dysponuje dużymi pokojami, nas była piątka, dwójka dzieci i troje dorosłych i komfort był wystarczający. W tym roku jedziemy jeszcze raz na Kretę, znowu do Ilatii, bo chcemy pozwiedzać. Jedzenie mieliśmy dobre, hotel był czysty. Co prawda dla dzieci nie ma za dużo rozrywek ale to nie było dla nas istotne. Cena wygrała! :)) Mieliśmy dwa posiłki ale w tym roku jest tam dostępna wersja all inclusive więc będzie co pojeść. Dookoła hotelu cisza i spokój, przyroda jest piękna.
    Gereisd familie in juli 2009

spoko hotel dla rodziny

Antek, 18-1-2010
    • Eten7

raczej baza wypadowa, bardzo duże pokoje, mieszczące do 5 osób. Byliśmy zaskoczeni, bo hotel jest tani a bardzo czysto, pokoje chyba niedawno odnowione. Jedzenie ok. Obok hotelu tor gokartowy, świetna opcja rozrywki. Do Rethymnonu niedaleko, można pozwiedzać. My wypożyczyliśmy auto i podróżowaliśmy sobie po wyspie. Polecam.
    Gereisd familie in juni 2009

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Ilatia Village in Rethymnon (Platanes), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Ilatia Village zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Ilatia Village scoort een 7.5 uit 10 op basis van 2 reviews.