Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

8,8

Uitstekend

• Eten7,4

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel***** bij :

11 reviews over Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel

Piękny, panoramiczny widok na morze!

Travelone, 8-8-2012
  • Eten10

Hotel Marmin Bay położony jest na wzgórzu, skąd roztacza się panoramiczny widok na morze – idealne miejsce na romantyczny wyjazd. Położenie hotelu może być jednak uciążliwe dla rodzin z dziećmi lub osób z trudnościami w poruszaniu się. Zabudowa w stylu greckiej wioski tworzy unikatowy klimat. W sezonie odbywają się animacje w języku polskim. Kuchnia smaczna, choć monotonna, a w restauracji bywa ciasno. Przestronny basen pozwala odpocząć od wysokiej temperatury. Warto wybrać się na dziką plażę w miejscowości Elounda. Panują tu dobre warunki do nurkowania, windsurfingu, trekkingu czy wypraw rowerowych. Ponadto w miasteczku znajduje się 9-dołkowe pole golfowe.
Gereisd met vrienden in januari 2012

Nigdy więcej

Solkim, 30-6-2012
  • Eten1

Po pierwsze - chyba usuwa się negatywne opinie z tego i innych portali.

Po drugie - byłem w tym hotelu w roku 2011. Hotel faktycznie jest ładny i widoki są piękne. Minusem natomiasy jest bardzo duża różnica poziomów. Do tego restauracja jest położona mniej więcej w części środkowej hotelu więc jeżeli mieszka sie wysoko, wejście do pokoju po posiłku graniczy z cudem ;-). Odbrębna kwestia to posiłki. W trakcie 7 dniowego pobytu codziennie było takie samo jedzenie. Klopsiki, jajka i praktycznie nic więcej. Plusem natomiast były warzywa i owoce. Reasumując jednak ... trzeciego dnia nie mogliśmy patrzeć na to jedzenie i chodziliśmy do restauracji w pobliskiej wiosce. Przez cały okres nie zjedliśmy w hotelu ani jednej ryby. JEDZENIE TRAUMA i to przy opcji All Inclusive. NIE POLECAM

Gereisd met partner in september 2011

Tęsknie za tym miejscem i chętnie bym tam wróciła

Emilia, 13-2-2012
  • Eten10

w Marmin Bay byliśmy z mężem w podróży poślubnej. Polecono nam to miejsce w biurze podróży jako wyjątkowo romantyczne i się nie zawiedliśmy. Hotel duży, czysty, wszędzie trochę pod górkę ale można się przyzwyczaić. Pokój mieliśmy na samej górze ale warto było się wspinać, ponieważ widok zapiera dech w piersi. Pokoje duże, czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo smaczne, było w czym wybierać i ilość wystarczająca. Obsługa bardzo miła, w szczególności barman przy basenie. Ciekawe animacje, bardzo mili animatorzy. Próbowali poruszyć każdego do ćwiczeń w dzień lub tańca i zabawy w nocy. Osobiście cieszę się że było tam tak stromo, ponieważ praktycznie nie było dzieci, co w podróży poślubnej bardzo mi odpowiadało. Ogólnie gorąco polecam na wakacje we dwoje lub z przyjaciółmi.
Gereisd met partner in september 2011

ok

tymon, 6-12-2011
  • Eten6

Wyjazd w październiku 2011 r. Niestety jedzenie szału nie robiło (powtarzalne), za to reszta zgodnie z oczekiwaniami. Sporo przewyższen i cudowne polozenie. Raczej nie dla rodzin z dziecmi, ale dla młodych ludzi bez brzdąców jeszcze. Wielki plus dla obsługi i animatorow oraz rezydenta, który nas pozytywnie zaskoczyl, bo nie był nudny i miał coś do powiedzenia na temat wyspy;) bardzo czysto. Elouda i plaka sliczne. Tak samo plaze. Fajny hotel jak na 3,5 i cene.
Gereisd met partner in oktober 2011

ocena na plus

Beata, 15-7-2011
  • Eten8

Hotel Marmin Bay położony na wzgórzu podejście dosyć strome ale za to przepiękne widoki .Jedzenie urozmaicone ,smaczne nie sposób głodować.Obsługa sympatyczna i miła ,szczególnie barman przy basenie :)Goście hotelowi to Polacy wiec można czuć sie swobodnie i wspaniale sie razem bawić.Bardzo milo wspominam i polecam ludziom bo można naprawdę wypocząć.
Gereisd familie in juni 2011

polecam

adas, 5-4-2011
  • Eten9

Byliśmy w tym hotelu rok temu i w tym roku tam wracamy. Podpisuje się pod pozytywnymi opiniami poprzedników zaznaczając, że widoki i miasto nieopodal w typowo greckim stylu robią niezapomniane wrażenia.
Gereisd met partner in augustus 2010

moja opinia:)

kk, 18-8-2010
  • Eten8

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Hotel położony bardzo ładnie z dość stromym podejściem. Obsługa miła, pokoje czyste. Jedzenie świeże choć posiłki często powtarzające się co przy 7 dniowym monotonne i trzeba zrobić jakiś wypad do pobliskiego miasteczka żeby urozmaicić sobie dietę (choć to pewnie kwestia upodobań i preferencji indywidualnych - jak wszystko zresztą). Dla chcących zwiedzać - dobra baza wypadowa. Plaża malutka choć odbywają się imprezy z muzyką na żywo. Animacja w języku polskim głównie dla dorosłych. Goście w przeważającej ilości z Polski.
Gereisd met vrienden in augustus 2010

ŚWIETNE MIEJSCE,MALOWNICZA SCENERIA

Ewa, 5-8-2010
  • Eten10

Właśnie wróciliśmy z przepięknych wakacji.Hotel w malowniczej scenerii,piękne widoki które urzekną każdego człowieka.Rewelacyjne towarzystwo bo sami Polacy,wspaniali animatorzy i obsługa baru.Chętnie zostali byśmy dłużej ale nic straconego ponieważ planujemy tam wrócić.Pozdrowienia dla Sylwii,Szymona,Benego i Janisa.Jola,Ewa,Ania,Robert,Daria,Daniel,Grześ.
Gereisd met vrienden in juli 2010

Co za widoki!!!

Yeti, 19-2-2010
  • Eten7

i na tym powinienem skończyć swój wywód:) Ten hotel to tak naprawdę bardzo ładne pokoje superior (koniecznie, bo róznica między nimi a dwójkami jest ogromna). Na wzniesieniu, nasze pokoje były w sumie położone najwyżej. Jedzenie wystarczające, choć była to raczej słabsza wersja all inclusive. Plaża....no cóż, dzięki Bogu lubię Chorwacje, bo chyba bym zwariował :) Woda bardzo przejrzysta, ciepła. Pokoje dobrze wyposażone, łazienki czyste, pościel zmieniana, ręczniki także. W hotelu praktycznie sami Polacy, jest polska obsluga, szkoda, że nie ma animacji. Jednak dla wielu jest to atut, ponieważ spokojnie można spędzić urlop. Najbliższa miejscowość około kilometra od hotelu - Elounda. Parę sklepów, bary, restauracja i tyle:) Miła, grecka atmosfera. Ogólnie wakacje udane, koniecznie wypożyczcie auto żeby pozwiedzać, bo nie opłaca się brać wycieczek od rezydenta:) pozzdro
Gereisd met partner in juni 2009

świetne miejsce na romantyczne wakacje

Dorota, 20-1-2010
  • Eten5

Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić romantyczne wakacje w spokojnym i malowniczym zakątku...

Mieliśmy pokój na samej górze...Pierwsze podejście było nawet ciężkie :) Ale na wytrwałych czeka nagroda: jedne z najpiękniejszych widoków na ziemi :) Tak naprawdę to wejście może być męczące 2-3 pierwsze razy - potem jest już ok i bez problemu...

Pokoje duże, zadbane, przyjemnie urządzone. Jak na hotel 3* zaskoczyły nas łazienki - dużo lepsze niż w niejednym hotelu 4*.

Jedzenie raczej monotonne: śniadania i obiady, kolacje bardziej zróżnicowane. Ogólnie typowy grecki all inclusive...

Plaża z drobnymi kamykami - bardzo ładnie zagospodarowana.

Szukający rozrywek, mało zorganizowani i mało mobilni będą niezadowoleni. Hotel zdecydowanie dla pragnących ciszy, spokoju, romantycznych widoków...

Gereisd met partner in september 2009

Bekijk de beste prijzen

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel in Elounda, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel scoort een 8.83 uit 10 op basis van 11 reviews.