Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.
Review toevoegen

Villa Katerina ****

Villa Katerina
Katerina
10

Fenomenaal

Score uit 1 reviews

Beoordeling van bezoekers

  • Ligging7,0
  • Prijs/kwaliteit9,0
  • Inrichting10,0
  • Hoeveelheid ruimte10,0

1 review over Villa Katerina in het Nederlands

Datum review
Alle
Nederlands

10

in 1 woord Fantastisch!

rosade, 16-7-2012
  • Ligging7
  • Prijs/kwaliteit9
  • Inrichting10
  • Hoeveelheid ruimte10

Villa Katerina (Asteri villas) is geweldig.Zeer luxe uitgevoerd met in alle vertrekken airco.Zeer ruim en voldoende borden en bestek ed.Er zijn drie ruime slaapkamers 1 toilet beneden 1 badkamer met jacuzi boven.Een prachtig prive zwembad(gewoon lekker diep)met apart door muurtje gescheiden kinder gedeelte.Het gedeelte van de tuin met het zwembad kan worden afgesloten dmv een hek dit evt voor kleine kinderen.Er wordt om de 3 a 4 dagen schoongemaakt.Je krijgt dan schone handdoeken(ruim voldoende) en de bedden worden verschoont.Als je via touroperator boekt zit er een huurauto bij wat ook wel nodig is want in Asteri zelf (ong.40 inwoners)is er behalve een Taverne (waar je trouwens heerlijk kunt eten) en een heel klein mini markje met heerlijk vers brood verder niets.Op het zelfde perceel woont het echtpaar die de villa schoon houd maar daar heb je helemaal geen last van het zijn zeer vriendelijke behulpzame mensen die wat gebrekkig Engels spreken.
Gereisd met oudere kinderen in juli 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Katerina in Asteri, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Katerina zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Katerina scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.

Lees meer