Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Uitstekend

1 review over Pension Firefly

miły , mały hotelik

agnieszka dankiewicz, 16-8-2014

Właśnie wróciłam z tego miejsca.Mily, mały hotelik,30 od plaży . Pokoje małe ale czyste, łazienka skromna , aneks kuchenny bez zarzutu. Po prostu typowy pensjonat grecki. Obsługa przemiła, jedzenie w tawernie dobre ,lecz nie greckie, drinki w barze w cenie do przyjęcia. Jesli chcecie sprobowac greckich specjalow trzeba podejsc do wsi w gore doslownie 300m.Plaża śliczna , niby dużo ludzi ale bez tłoku, morze lazurowe, piaszczyste dno , płytkie do ok. 500 od brzegu -ideał dla dzieci. Cisza, spokoj , bez robali , Byłam tam tydzień i polecam gorąco , nie trzeba przepłacać. Inne hotele widziałam i uważam, że szkoda kasy. .Tawerny w miasteczku dobre i niedrogie , w sklepie niektóre produkty taniej niż w kraju, samochody drogie w sezonie -43 euro dz za lancie na 3 dni, ale potem ceny spadają. Benzyna 1.78 średnio w Korfu 1.68 EUR. Drogi kręte ,ale można spokojnie jeździć .
Gereisd met partner in augustus 2014

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Firefly in Moraitika, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Firefly zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Firefly scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.