Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Blue Sea

Hotel Blue Sea
Blue Sea

Onvoldoende

1 review over Hotel Blue Sea

Nigdy więcej

Gosia, 25-8-2011

Dwie gwiazdki w Grecji nie odpowiadają dwum gwiazdkom w Polsce czy Niemczech.Toaleta była w stanie poniżej krytyki. Stacja PKP z PRL-u Przede wszystkim ciągle śmierdziało z obrzydliwego sedesu. Po złożeniu reklamacji u rezydentki, dokładniej umyli i było trochę znośniej. Prysznic też okropny. Kiedy w łazience spaliła się żarówka i było całkowicie ciemno, bo łazienki są "ślepe", to nikt jej nie wymienił. Zgłosiliśmy to właścicielce, która zawsze była dla nas miła, ale na tym się kończyło. Zaletą była dobra kuchnia.Jedzenie było smaczne a cena w normie. Widok z okna nie powalał, raczej zniesmaczał. Sama miejscowość, brudna. Wszędzie pełno śmieci. Mała plaża była w stanie tragicznym, nigdy nie widziałam tylu śmieci. Duża plaża, do której trzeba było iść ok. 20-30 minut była ładna krajobrazowo, ale mimo błękitnej flagi, która tam powiewała na piasku była masa petów i plastikowych nakrętek od butelek. Agios Georgios South - odradz
Gereisd met oudere kinderen in augustus 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Blue Sea in Aghios Georgios, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Blue Sea zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Blue Sea scoort een 2 uit 10 op basis van 1 reviews.