Bed and Breakfast La Grande Dame in Valensole Frankrijk beoordelingen 9.6 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast La Grande Dame

Waardering
9,6
Ligging
9,7
Service
9,9
Prijs / kwaliteit
9,9
Eten
9,8
Kamers
9,5
Kindvriendelijk
9,3
Het weer

29  °C

30 mei 2012

Bed and Breakfast La Grande Dame Valensole
9,6
16 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast La Grande Dame

Route de Riez, Chemin de Costebelle, 04210, Valensole
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast La Grande Dame? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast La Grande Dame in Valensole, geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast La Grande Dame scoort een 9,6 uit 10, op basis van 16 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast La Grande Dame? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast La Grande Dame in Valensole, geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 26 vakantiefoto's van Bed and Breakfast La Grande Dame vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Frankrijk. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in Provence - Alpes - Cote d'Azur. Vergelijk Bed and Breakfast La Grande Dame met andere accommodaties in Valensole.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

5 beoordelingen over La Grande Dame

9,6
16 beoordelingen
Waardering
9,2
Ligging
9,7
Service
9,7
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
9,7
Kamers
9,2
Kindvriendelijk
8,6
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Apr. 2012
"Superplek vlakbij de schitterende gorge du verdon!"
Graseter2000
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,0
16-5-2012 Gastvrij onthaal van zowel eigenaren als de honden. Geweldige tuin met mooi zwembad (jacuzzi komt binnenkort) en zicht op het dorp Valensole. Heerlijk ontbijt, maar ook zeker het avondmaal was super gezellig en genieten (op verzoek asperges met heerlijke saus en kip gesmoord in Leffe bier). Van alle accommodaties zal deze ons het meeste bijblijven van onze roundtrip Frankrijk (zuidoostelijke deel). Bed sliep fantastisch, zeker vergeleken met andere accommodaties. Kamer schoon en netjes. In april / mei was de vloer wel wat koud, maar voor in de zomer ideaal. Een superplek vlakbij de schitterende gorge du verdon!

alleenreizend, Aug. 2010
"Onvergetelijk!"
Joke Michiel
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
24-8-2010 Ik ben net een week op vakantie geweest in La Grande Dame. Het is een plaats waar je je meteen thuis voelt. De gastvrouw en haar man zijn erg hartelijke en warme mensen. Mijn hond heeft een week kunnen spelen met hun honden en werd er evenveel verwend als ik. De dag begon steevast met een heel uitgebreid ontbijt (met heerlijke huisgemaakte confituren en eitjes van eigen kippen)! Ik had een hele mooie en nette kamer met eigen terrasje. Ik heb in tijden zo goed (en lang) niet geslapen als daar. Er was ook voldoende kastruimte en boven het bed waren er handige leeslampjes. De badkamer had een fantastische "inloop/regenvaldouche".
Voor de kamer was er een hangmat waar je even kon snoezelen in de schaduw. Vanuit de tuin (met kleine olijfgaard!) had je een prachtig zicht op het dorpje en de natuur rondom. Het was ook tof dat er een zwembad en een buitendouche was. Ik ben er 's avonds ook een paar keer blijven eten en het was telkens ook heel lekker. Kortom: een absolute aanrader!

met jonge kinderen, Aug. 2010
"Leuke b&b in de provence"
Audrey
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
8,0
7-9-2010 Een hele leuke b&b met mooie kamers en een lekker ontbijt. We komen zeker terug. De ligging is fantastisch en je hebt er ongelooflijk uitzicht.

met partner, Juli 2010
"Een super b&b"
Inge Swinnen
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
9-8-2010 Mijn vriend en ik waren heel blij dat we een week bij deze b&b hadden geboekt.
De locatie van het huis was super met zicht op het stadje Valensole en op de olijfbomen in de tuin. We hadden een mooie kamer met een grote kast. Dat is heel praktisch bij een lang verblijf. De hippe badkamer en het toilet waren steeds proper. Het zwembad met buitendoushe was zalig. Het uitgebreide en heerlijke ontbijt zorgde elke dag voor een ideale start!

alleenreizend
"Een bezoekje méér dan waard !"
Kurt Van der Auwera
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
21-3-2010 Pas geopend , alles volledig nieuw. Een prachtig zwembad .Een ontbijt die meer op een brunch lijkt zodat je geen middagmaal meer hoeft te nemen .
Een van de weinige waar mijn hond toegelaten was en waar hij in de volledig omheinde tuin kon stoeien met de honden van de eigenares .


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie