Beoordelingen Bed and Breakfast La Tulipe

Waardering
9,3
Ligging
8,8
Service
9,5
Prijs / kwaliteit
9,3
Eten
9,5
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,6
La Tulipe
9,3
6 beoordelingen
Beoordelingen Bed and Breakfast La Tulipe
5, route du Tholy, 88640, Champdray
Overweeg je om een verblijf te boeken in Bed and Breakfast La Tulipe in Champdray, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere reizigers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Bed and Breakfast La Tulipe zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.
Bed and Breakfast La Tulipe scoort een 9,3 uit 10, op basis van 6 beoordelingen
Overweeg je om een verblijf te boeken in Bed and Breakfast La Tulipe in Champdray, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere reizigers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Bed and Breakfast La Tulipe, zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd. Juist in deze fase van het plannen van een vakantie is het belangrijk om de beoordelingen van andere reizigers goed te lezen, want het zou zonde zijn als een bepaalde accommodatie toch niet helemaal aan je verwachtingen voldoet. Wat je zeker niet moet overslaan zijn de foto’s en video’s van andere reizigers, die geven vaak een waarheidsgetrouw beeld van de bestemming en accommodatie en kunnen je wellicht wat ideeën geven over bezienswaardigheden, stedentrips en andere attracties. Wanneer je ervan overtuigd bent dat Bed and Breakfast La Tulipe de geschikte accommodatie is voor jouw vakantie, check dan snel de beschikbaarheid bij een van onze vakantiepartners en zet de laatste stap op weg naar jouw droomvakantie. Daarnaast kun je op Zoover 19 vakantiefoto's van Bed and Breakfast La Tulipe vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Frankrijk. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in Lorraine (Lotharingen). Vergelijk Bed and Breakfast La Tulipe met andere accommodaties in Champdray.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

5 beoordelingen over La Tulipe

9,3
6 beoordelingen
Waardering
9,2
Ligging
8,8
Service
9,4
Prijs / kwaliteit
9,2
Eten
9,4
Kamers
8,8
Kindvriendelijk
9,5
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met vrienden, Aug. 2012
"Aanrader,goed verzorgd, heerlijk eten,gastvrij."
manoukgoettsch
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
8,0
6-8-2012 Wat een bijzondere accomodatie. Door de zeer sympathieke eigenaren volledig zelf gebouwd. De kamers zijn erg ruim opgezet met mooie badkamers. Het avondeten is heerlijk en wordt met veel enthousiasme bereid. Voor de accomodatie is voldoende ruimte om lekker buiten in de zon te zitten. Aangezien de bouw net klaar is moet er buiten nog wel wat gedaan worden, maar we hebben met 8 personen toch heerlijk buiten kunnen zitten dus je ondervindt hier totaal geen hinder aan.
De omgeving is super. Er is echt voldoende te doen. Wij zaten hier een lang weekend maar dit is echt veel te kort om alles te kunnen zien. Kortom echt een aanrader en zeker de moeite voor herhalen waard!

met jonge kinderen, Aug. 2012
"Geweldige eerste ervaring met een chambre d'hotes"
Joanne slagboom
Waardering
9,0
Ligging
8,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
10,0
5-8-2012 In een hele mooie omgeving waar veel te doen is, hebben deze mensen een mooi huis neergezet, van alle gemakken voorzien. Je wordt op je wenken bediend en niets is teveel. Onze kinderen voelden zich direct thuis.
Meedoen met het diner is echt een aanrader.
Complimenten voor Corna en JW. Ga zo door.

met partner, Juni 2012
"Redelijk maar niet bijzonder"
evert
Waardering
7,0
Ligging
8,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
7,0
Eten
7,0
Kamers
6,0
11-7-2012 Chambre d´hote waar je ook kunt eten. Op zich goed verzorgd, maar niet om langer dan 1 of 2 nachten te blijven. Nieuwe accomodatie en leuk ingericht, maar erg gehorig. Het is nog niet afgebouwd en rond het huis is nog weinig plaats om even buiten te zitten. Mooie omgeving om te wandelen.

De beste prijzen en lastminutes voor Bed and Breakfast La Tulipe bij:

met een groep, Mei 2012
"Bijzonder rustgevend en goed verzorgd."
Tim Baars
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
10,0
3-6-2012 Een warm welkom in het Nederlands, met het gevoel of je bij vrienden binnenkomt. Deze splinternieuwe Chambres d'Hòtes is mooi ingericht en heeft grote kamers met eigen sanitair. Als je naar buiten stapt sta je in het bos en als je geen zin hebt in een boswandeling zit je zo in Gerardmer. Het eten bij La Tulipe is echt een aanrader, dat is het geld meer dan waard!

met jonge kinderen, Mei 2012
"Heerlijk gegeten en goede service"
tamara van driel
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
10,0
1-6-2012 Wij zijn hier met pinksteren een lang weekend geweest. De ontvangst was heel hartelijk. De kamer was heel mooi en ook heel schoon. De ligging gelijk aan het bos was voor de kinderen geweldig.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Gebruik jij zonnebrandcrème in de zomer?

Bent u de eigenaar?

Maak een Zoover Account en beheer uw accommodatie, bezienswaardigheid, attractie of restaurant.Klik hier voor meer informatie