Bed and Breakfast Château de Pellebuzan in Ciron (Indre) Frankrijk beoordelingen 9.4 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Château de Pellebuzan

Waardering
9,4
Ligging
9,3
Service
9,3
Prijs / kwaliteit
9,6
Eten
9,5
Kamers
9,5
Kindvriendelijk
8,2
Het weer

24  °C

28 mei 2012

Bed and Breakfast Château de Pellebuzan Ciron (Indre)
9,4
11 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Château de Pellebuzan

Pellebuzan, 36300, Ciron (Indre)
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Château de Pellebuzan? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Château de Pellebuzan in Ciron (Indre), geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast Château de Pellebuzan scoort een 9,4 uit 10, op basis van 11 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Château de Pellebuzan? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Château de Pellebuzan in Ciron (Indre), geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 1 vakantiefoto van Bed and Breakfast Château de Pellebuzan vinden. Je kunt 1 video van Bed and Breakfast Château de Pellebuzan bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Frankrijk. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in Centre. Vergelijk Bed and Breakfast Château de Pellebuzan met andere accommodaties in Ciron (Indre).
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

10 beoordelingen over Château de Pellebuzan

9,4
11 beoordelingen
Waardering
9,3
Ligging
9,3
Service
9,2
Prijs / kwaliteit
9,6
Eten
9,4
Kamers
9,5
Kindvriendelijk
8,2
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, 2010
"Service ten top!"
Petra van Staalduin...
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
7,0
19-8-2010 Wat een gastheer en gastvrouw! Werkelijk geweldig, zeldzaam veel zorg en tegelijkertijd met zoveel optimisme en humor. Je moet hier echt mee gaan eten. Het eten is ontzettend lekker, je schuift aan aan tafel en het is helemaal niet duur. De ligging van het kasteel is meer dan mooi en de inrichting van het huis en de kamers idem dito.

met partner, Aug. 2009
"Zalig!! Lekker Eten!! Prachtig van natuur"
Luc Mertens
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
30-8-2009 een prachtig kasteel in een mooi domein gelegen
vriendelijke gastheren, lekker gegeten, mooie kamers

met partner, Aug. 2009
"Zalig en ontspannend"
Lieve en Martin
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
18-8-2009 Een zeer rustige en aangename omgeving wwar het zeer zalig is om te verblijven

met partner, Okt. 2008
desire de brabander
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
10,0
30-10-2008 Het domein is gelegen in een zeer mooie streek, vol natuur, weiland, meren en bossen. We kwamen hier om te mountainbiken. Mooie tracks. De eigenaar stelt de gpx files van deze tracks ter beschikking.
's Avonds uitstekend gegeten. Uitgebreide menu incl aperitief & koffie en wijn.
Aangename (Vlaamse) gastheer.
Mooie ligging vh domein: uitzicht over een riviervallei. Rustig. Mooie kamers

met partner
chris en ann
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
10,0
14-7-2008 het was een zeer aangenaam verblijf totaal onverwacht, er viel niks op aan te merken. prachtige ligging, goede mountenbike route, rustig, niet te toeristish. aangename verwelkoming bij aankomst.zeer mooie kamers en uitzicht, leuk terras. ideaal ook voor doorreis naar het zuiden, dicht bij chateauroux en limoges;
leuk stadje argenton sur creuse.
aangename korte vakantie

met partner
Jaap de Jongh
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
11-6-2008 Een mooi kasteel met een prachtige ligging; op een heuvel uitkijkend over de vallei van de Creuse; vanop het terras kan je uren zitten kijken en genieten en zeker als je een goeie fles Pouilly - Fumé aangeboden krijgt!
Unieke ligging! Daarnaast een ideaal gebied voor fietsers langs rustige trage wegen. De fietsen konden we op het domein zelf huren en zijn in zeer goede staat.
Een aanrader!

met een groep
Gerrit Middelkoop
Waardering
8,0
Ligging
9,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
8,0
Kamers
9,0
7-3-2008 Prachtig domein gelegen op een heuvel en uitkijkend over de vallei van de Creuse.
Het kasteel is gelegen temidden van een natuurpark in centraal Frankrijk. Ideaal voor natuurliefhebbers & sportbeoefenaars.
Het zijn mooie gerestaureerde kamers voorzien van alle comfort; eten was lekker. de eigenaars zijn gemoedeliike mensen en vriendelijk.

We hebben op het domein zelf fietsen gehuurd; met behulp van stafkaarten zijn we er op uitgetrokken, de streek leent zich werkelijk tot fietstoerisme, lekker tof!!!!!!

met partner, Mrt. 2008
Rony en Veronique
Waardering
8,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
9,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
8,0
25-3-2008 wij zijn er geweest met pasen,door de slechte weersvoorspellingen met de wagen,volgende keer zeker dit jaar nog gaan we(nemen onze vrienden motorijders mee) terug met de moto,om nog iets meer van het prachtige landschap te verkennen,zeker een aanrader voor motorijders die op zoek zijn naar 1 of meerdere overnachtingen in de streek.Voor de rest prachtige ligging,onbetaalbaar uitzicht,vriendelijk en hartelijk ontvangst,kortom op zijn minst een bezoek(verblijf)waard

zakelijk, Jan. 2008
Alex De Mey
Waardering
9,0
Ligging
8,0
Service
8,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
8,0
31-1-2008 Prachtig kasteel gelegen op een helling aan de rivier de Creuse; Mooi uitzicht over het landschap van de Brenne; rustig, mooie kaùers in authentieke stijl, modern comfort
Ik was hier voor een zakenreis (2 overnachtingen) en kom privé zeker terug om de streek te leren kennen (mooie natuur)
Het avondeten is ook een aanrader; in de zomer moet het hier aangenaam vertoeven zijn op het terras!!!

Familie, Apr. 2007
Edwin Weijzen
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
9,0
23-5-2008 Wij hebben hier, op doorreis naar onze vakantiebestemming in de Bordeaux, één nachtje geslapen en waren bijzonder aangenaam verrast.
De eigenaar was zeer gastvrij en heeft ons verblijf alleen maar aangenamer gemaakt. De ontvangst was uitstekend (met een aperatief) en we hebben nog heerlijk met een flesje wijn kunnen genieten van de avondzon en het fantastische uitzicht.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie