Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Vakantiehuis Finger

Finger

Fenomenaal

• Inrichting9,0
  • Hoeveelheid ruimte9,0

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Finger bij:

1 review over Vakantiehuis Finger

Polecam

Agnieszka, 1-3-2012
  • Inrichting9
  • Hoeveelheid ruimte9

Bardzo dobra lokalizacja hostelu - do Rynku 5 minut w tempie spacerowym, do dworca pkp i pks 3 minutki. Jeszcze bliżej jest Galeria Krakowska, gdzie jest 270 różnych sklepów i można zrobić tanie zakupy, np. w Carrefourze. Pokoje są bardzo czyste, przytulne i ciekawie umeblowane (obrazy i drewniane rzeźby tworzą niepowtarzalną atmosferę). Łazienka jest czysta, są też ręczniki. Aneks kuchenny jest na wspólnym korytarzu i jest tam lodówka, czajnik, talerze, szklanki oraz sztućce. Właściciele to bardzo miłe małżeństwo, które wszystkie moje prośby załatwili od ręki pozytywnie. W hostelu jest też internet, z którego można zawsze skorzystać. Spędziłam w Finger Guest Hostel wspaniły tydzień w okresie sylwestrowym i zachęcam do skorzystania z ich usług. Na pewno będziecie zadowoleni. Szczerze polecam!
Gereisd met partner in februari 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Vakantiehuis Finger in Brilon (Sauerland), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Vakantiehuis Finger zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Vakantiehuis Finger scoort een 9 uit 10 op basis van 1 reviews.

Onze bezoekers bekeken ook: