KaDeWe (Kaufhaus des Westens) Berlijn Duitsland. Informatie & Beoordelingen KaDeWe (Kaufhaus des Westens) ~ Zoover

Beoordelingen KaDeWe (Kaufhaus des Westens)

Het weer

22  °C

27 mei 2012

KaDeWe (Kaufhaus des Westens)
7,5
18 beoordelingen

Beoordelingen KaDeWe (Kaufhaus des Westens)

Tauentzienstraße 21-24, 10789, Berlijn
Wil je weten wat anderen vonden van KaDeWe (Kaufhaus des Westens) in Berlijn? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van KaDeWe (Kaufhaus des Westens).
Wil je weten wat anderen vonden van KaDeWe (Kaufhaus des Westens) in Berlijn? Op deze pagina lees je beoordelingen van KaDeWe (Kaufhaus des Westens). Je kunt 100 vakantiefoto's van KaDeWe (Kaufhaus des Westens) bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Duitsland. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Brandenburg. Bekijk alle accommodaties in de buurt van KaDeWe (Kaufhaus des Westens) in Berlijn.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

18 beoordelingen over KaDeWe (Kaufhaus des Westens)

7,5
18 beoordelingen
Waardering
7,5
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met oudere kinderen, Mei 2012
"Duuuur"
I
Waardering
7,0
22-5-2012 duur winkelen. Op de 7e verdieping wel lekker koffie en gebak :-) Ze hebben er ALLES!

met een groep, Apr. 2012
"Groot"
MartieHermien
Waardering
6,0
7-5-2012 moet je een gevulde bankrekening hebben, en is gewoon het zelfde als Lafayette in Parijs of Harrods in Londen

met partner, Apr. 2012
"Moet je van houden"
bassie_euser
Waardering
5,0
23-4-2012 V&D in het groot, je moet ervan houden. Wij vonden het niet echt speciaal

met partner, Dec. 2011
"KDW"
CH
Waardering
7,0
13-12-2011 Leuk om een keer te zien maar wat een krappe bedoening in die winkel.

met vrienden, Dec. 2011
"Goede winkel"
Bert
Waardering
10,0
28-12-2011 Heel luxe artikelen daarom een hoog cijfer

met vrienden, Dec. 2011
"Echt even bezoeken"
Michel
Waardering
7,0
8-1-2012 Een soort über-Bijenkorf: meer stijl en klasse, meer keuze en je kunt er lekker eten op de delicatessen-afdeling.

met partner, Dec. 2011
"De moeite om te zien"
Peter
Waardering
8,0
6-12-2011 op een regenachtige dag ideale plaats om te vertoeven, je hebt wel een hele dag om deze winkel te bezien

met partner, Apr. 2011
"Mooie winkel"
JV
Waardering
9,0
22-4-2012 Absolute aanrader is de 6e verdieping waar zich de food etage bevindt.....

met partner, Okt. 2010
"Hier moet je een keer geweest zijn"
pvelzen
Waardering
9,0
13-11-2010 Hier moet je een keer geweest zijn al is het alleen maar op de zesde verdieping waar de levensmiddelen liggen.

met oudere kinderen, Juni 2010
"Enorm warenhuis met veel luxeartikelen"
Frans
Waardering
7,0
18-10-2010 Grote zaak waar van alles te krijgen is. Vergelijkbaar met De Bijenkorf in Nederland en enigszins met Harrods in Londen. Veel kleding en woninginrichting, luxe levensmiddelen, ook sieraden, horloges, parfumerie enz. Voor bepaalde dingen (bijv. boeken, cd's, dvd's) kun je beter naar een speciaalzaak gaan als je wat bijzonders zoekt, voordelige aanbiedingen zullen ook eerder in andere winkels te vinden zijn.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?