Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Rila **

Hotel Rila
Rila

Matig

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Rila bij:

1 review over Hotel Rila

Może jeszcze kiedyś

Joanna, 29-7-2011

Pokoje nędzne, ściany brudne ze śladami gaszonych zapałek, bez telewizji i lodówki, nie wspominając już o klimatyzacji Łazienka jak w polskim PKP, śmierdząca i brudna. Wykładzina w pokoju pamiętała lata 50-te. Zasłonki trzymają się karnisza na co trzeciej żabce. Jak skończył się papier w toalecie to usłyszałam w recepcji że muszę iść do sklepu i sobie kupić, na szczęście po awanturze w 4 dniu pobytu w końcu doczekaliśmy się sprzątaczek które umyły podłogę i dały papier :). Byliśmy tam 10 dni z dziećmi 8 i 4 lata. W pokoju starliśmy się tylko nocować co i tak nie było łatwe bo do 4 nad ranem słychać z plaży dyskotekę, nawet balkonu nie można w nocy otworzyć. Na naszym piętrze nocowała kolonia dzieci a Rosji , darli gęby do 11-12 w nocy, bez żadnej kontroli ani reakcji ze strony holetu. Ale Wam życzę powodzenia, może nie traficie tak fatalnie.
Gereisd met vrienden in juli 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Rila in Kranevo, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Rila zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Rila scoort een 5 uit 10 op basis van 1 reviews.