Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Silver ***

Silver
5,9

Voldoende

11 reviews over Hotel Silver

Polecam !

Jakub, 11-8-2015

Hotel najprawdopodobniej świeżo wyremontowany. Miałem pokój najprawdopodobniej w nowo dobudowanej części. Pokoje czyste, średniej wielkości z dość dużą łazienką, z klimatyzacją i pięknym widokiem na morze. Obsłudze hotelowej daje 10/10. Wszyscy bardzo mili, oprócz sprzątaczek wszyscy mówią albo przynajmniej rozumieją po polsku. Bar przy basenie rewelacyjny. Barman Dido to mega wporządku człowiek z którym można sobie spokojnie po polsku porozmawiać. Basen dość duży, czasami było ciężko znaleźć leżaki ale w basenie nie było tłumów.Jedzenie było dobre. Zawsze było coś co smakowało. Zależy to też od kwestii gustu. Jedynym minusem to odległość do centrum bo jednak kawałek to jest a szczególnie idzie to poczuć jak się wraca w nocy w wesołym stanie :) Gdyby hotel był bliżej centrum wróciłbym do niego na 100% a tak to wrócę na jakieś 50 %. Serdecznie polecam !
Gereisd met vrienden in juli 2015

KOSZMARNE MIEJSCE NIGDY WIECEJ

IWONA, 24-7-2015

kwestia wyżywienia, jedzenie najgorszej jakości, nieświeże, wrzucane do bemarów przez jakieś kobiety wychodzące z zaplecza i wrzucane jak do koryt w chlewie, przerabiane z resztek z poprzedniego dnia, brud panujący w pokojach, głównie w łazience, ale przede wszystkim brudne obrusy, serwety, brak picia, to które podawano miało smak chemii, a nie soków. Wspomnę dla formalności, że codziennie na śniadanie było to samo, a na obiad podobnie jak poprzedniego dnia, z tą różnicą, że zmielone. Mieliśmy przez 5 dni z 7 biegunkę. Kelnerzy nie mówiący w języku angielskim, co jest bardzo wygodne. Brak możliwości skorzystania z basenu, ponieważ jest on wielkości łyżki. Kolejny minus, brak dostępu do WiFi.

Kolejna sprawa to brak miejsc na parkingu, wciąż ktoś kogoś zastawia i strach wyjść na plażę, ponieważ może się okazać, że ktoś wezwie służby, które będą musiały przestawić auto , aby ktoś mógł wyjechać. Beznadziejne warunki, drwina ze standardów hoteli oznaczonych gwiazdkami...

Gereisd met oudere kinderen in juli 2015

Nie polecam

Magdalena, 22-4-2015

Byliśmy ze znajomymi w 2014r. na wakacjach (2 pary). Jedzenie niedobre, sporo osób miało problemy żołądkowe. Od drugiego dnia stołowaliśmy się na mieście. Jak ktoś chce tam jechać nie polecam brać all inclusive. Basen mały ale okej - sprzątany codziennie i czysto, aczkolwiek korzystaliśmy tylko po powrocie z plaży. Do plaży kawałek trzeba dojść, niby jest busik który woził na plaże, jedynym plusem, że na plaży dostępne nieodpłatnie leżaki i parasole. Pokoje mogą być - nie licząc łazienki, która była średniej klasy ale można było przeżyć, prysznic zalecany w klapkach, poza tym nie jedzie się na wakacje siedzieć w hotelu. Do centrum kawałek - około 20 minut spacerkiem. Na ogół tak sobie, ale nie wybierzemy się tam już na 100%.
Gereisd met vrienden in augustus 2014

Dobre miejsce

Stanisław, 22-8-2013

Hotel 'Silver" , bardzo dobre miejsce - polecam. Personel jest przyjazny i pomocny.
Gereisd met partner in augustus 2013

POLECAM

aneta, 12-7-2013

naprawde przyjemny hotel. zawsze czysto, do plazy kawalek trzeba sie przejsc ale mysle ze to nie problem. poza tym obsługa młoda widac ze sie stara. jedzenie jak jedzenie w bulgarii ogolnie srednie. w hotelu mialam opcje all wiec mozna bylo sie najesc i opic kazdego dnia:) jezeli ktos liczy na ze bedzie traktowany i jadl jak krol swiata to niech sie ogarnie bo to hotel 3 gwiezdkowy!! cena co do jakosci moim zdanie bardzo dobra. jak ktos chce czegos lepszego niech szuka wycieczek za 3-4 tys to moze nie bedzie narzekac . najwazniejsze ze tam pogoda zawsze dopisuje i woda w morzu wspaniała! a co do odleglosci do centrum zlotych piaskow to jakies 15 min spacerkiem . osobiscie uwazam ze lokalizacja dobra bo plaze w zlotych zatloczone a te blizej silver mniej tloczne zawsze znajdzie sie miejsce. dodam jeszcze ze dla osob ktorych celem jest niesiedzenie w hotelu i obrzeranie sie calymi dniami to rewelacyjny hotel. zreszta uwazam ze dla kazdego!!!
Gereisd met partner in juni 2013

Niezły hotel

Anna, 9-4-2013

Hotel czysty, zadbany. Zaletą jest duży basen o ciekawym kształcie, dużo leżaków. Pokój przestronny i czysty, minusem są braki papieru toaletowego. Wyżywienie często monotonne, ale dużo i w miarę świeże. Największą wadą hotelu jest położenie. Wokól hotelu chodzą bezpańskie psy i śmierdzi, a do plaży jest ok 1km. Co prawda jest plaża w odległości 600-700m ale jest brudna i śmierdząca. Do plaży w złotych piaskach i do centrum jest ok. 1,5km. W okolicy hotelu brak barów, pubów i dyskotek.
Gereisd met partner in januari 2011

POLECAM !!!!

sanoczanin, 6-12-2012

Miły,cichy i przytuny hotel.Mila obsługa,jedzenie-szału nie ma ale moze być.Kto sie na jedzenie nastawia to bedzie zawiedziony.Za taka cene nie mozna wymagać niewiadomo czego.Hotel godny polecenia i napewno tam wróce
Gereisd met partner in juni 2011

"Raczej nigdy więcej"

Basia, 17-8-2012

Własnie szczesliwie wróciłam z rodziną z Hotelu Silver, pobyt 9 dni z wyzywieniem wersja ALL...:)- ale zapewniam Państwa,że z tym słowem wyżywienie nie ma nic wspólnego!Chciała szczegółowo opisać wyżywienie ale za mało znaków i niestety nie mogłam się swobodnie wypowiedzieć.

Więc jedynie podsumuję pokoje czyste, schludne, otoczenie w porządku, obsługa słaba nie ma pojęcia o otwarciu na turystę. wyzywienie dla mnie nie do przyjecia, na szczęście miałam pieniadze na restauracje.

Absolutnie nie polecam, nie chcę czuć się więcej jak intruz , któremu rzuca sie ochłapy! i żałuje wrzątku na zalanie własnej herbaty, bo polecana przez nich owocowa z expresu po prostu mi nie odpowiadała.

Pozostałe osoby z turnusu mocno zdegustowane i również niezadowolone.Oczywiścię poinformuję biuro podrózy, w którym wykupiłam oferte wczasów o "wrażeniach " z pobytu.

Gereisd met partner in augustus 2012

Не раджу

Lilija, 2-8-2012

Район називається Журналіст, до центру 15 км(їхати хвилин 20)Вигляд з номерів, котрі не виходять на море, не вражає - у ваше вікно завжди заглядають посторонні люди.Хоча в інформації про готель вказується що до моря 400 м, насправді йти доводиться більше кільметра.Номер мав бути з кондиціонером,насправді його не було(настільний вентилятор платний).3 рази за два тижні в готелі не було води (ніякої).Дівчата на ресепшені практично не знають іноземних мов.Харчування мені не сподобалося зовсім.Якщо не прийти на сніданок чи вечерю на самий початок, то їстимете все холодне і половину з асортименту, оскільки доставляють мало.Не смакувало практично нічого.Котлети були не уявляю з якого м"яса.Чаю не було взагалі(в кавовий апарат засипали чайний порошок,неймовірно солодкий).Замість соку давали солодкий напій, який дуже нагадував Юпі.Практично не було солі, кілька сільничок на 20 столів. На території є бар(всі коктейлі коштують 5,5 лева),супермаркет(ціни дорожчі ніж в інших супермаркетах).
Gereisd met vrienden in juli 2012

можна відпочивати

Ольга, 12-8-2011

Дуже привітний обслуговуючий персонал! Умови хороші, до моря 10 хвилин повільної ходи.Не сподобалися їхні спиртні напої! На території затишно,

спокійно. Харчування завжди свіже,смачне

Gereisd met jonge kinderen in juli 2011

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Silver bij:

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Silver in Goudstrand (Golden Sands), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Silver zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Silver scoort een 5.86 uit 10 op basis van 11 reviews.