Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Pliska ***

Pliska
3,7

Onvoldoende

• Eten3,7
  • Zwembad6,2

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Pliska bij:

2 reviews over Hotel Pliska

jeszcze raz bym tam zabawił

zibi 9gda, 26-7-2015
  • Eten7
  • Zwembad9

fajnie , miło, smacznie, basen wewnętrzny alternatywą na nie pogodę. Dobre usytuowanie , fajne sklepiki bar na dole.Ogólnie przyjazne miejsce...
Gereisd met vrienden in juni 2014

Nigdy więcej!!

Ania, 13-7-2015
  • Eten1
  • Zwembad4

Wrażenia straszne, rezydenta nie widziałam na oczy, transfer z lotniska do hotelu 2 godz. Ląduje tylko w Burgas, zapomniano mi o tym powiedzieć, dlatego jechaliśmy jakimś gratem samochodem osobowym,sama z dziećmi i kierowca jakiś Bułgar. Jechał bardzo niebezpiecznie 140 km/h

Jedzenie straszne, niezjadliwe wręcz, także mimo szczerych chęci jedliśmy chleb tostowy z dżemem, arbuzy, suchy makaron,podawali też podgniłe nektarynki ale ja i moje dzieci odmówiliśmy ich konsumpcji.

Wieczne kolejki po jedzenie, bo bardzo zła organizacja. Do dyspozycji 1 bufet i mieliśmy jedynie małe talerzyki, nawet na obiad, więc ciężko było pomieścić cokolwiek, tak więc non stop trzeba była od nowa stać w kolejce..Obsługa hotelowa, recepcji, barmani okropnie bezczelna i chamska. W hotelu 90 % Rosjan 10 % to Rumuni, ja jako jedyna byłam z PL. Pokój gorszy niż na obrazku przy zamawianiu oferty, brak klimatyzacji w całym hotelu, parno i śmierdząco. Auto nie podjechało o ustalonej godz. 2.45 w nocy..

Gereisd met jonge kinderen in juli 2015

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Pliska in Goudstrand (Golden Sands), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Pliska zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Pliska scoort een 3.67 uit 10 op basis van 2 reviews.