Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep*** in Brugge België beoordelingen 9.8 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep***

Waardering
9,8
Ligging
9,8
Service
9,9
Prijs / kwaliteit
9,5
Eten
9,7
Kamers
9,8
Kindvriendelijk
7,4
Het weer

25  °C

25 mei 2012

De voorgevel van het pand
9,8
44 beoordelingen

Beoordelingen Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep***

Korte Vuldersstraat 14, 8000, Brugge
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep***? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep*** in Brugge, geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep scoort een 9,8 uit 10, op basis van 44 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep***? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep*** in Brugge, geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 20 vakantiefoto's van Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep*** vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in België. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in West Vlaanderen. Vergelijk Bed and Breakfast Guesthouse Huis ´t Schaep*** met andere accommodaties in Brugge.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

37 beoordelingen over Guesthouse Huis ´t Schaep***

9,8
44 beoordelingen
Waardering
9,8
Ligging
9,7
Service
9,8
Prijs / kwaliteit
9,5
Eten
9,7
Kamers
9,8
Kindvriendelijk
7,2
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, 2012
"Mooie b&b"
M vd hoogen
Waardering
10,0
Ligging
9,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
26-2-2012 We zijn zojuist terug van een weekeinde Brugge. We hebben erg lekker geslapen en bijzonder goed verblijf gehad bij huis 't Schaep.
We zijn erg gastvrij ontvangen en hebben in een ruime, schone en heel mooie kamer overnacht. bovendien hebben we erg genoten van het heerlijke ontbijt, waarvan we konden merken dat het met liefde en plezier was bereidt.

met partner, Dec. 2011
"Verassend kleinood in Brugge"
Adriaan Koster
Waardering
9,0
Ligging
9,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
6,0
21-12-2011 Huis 't Schaep is een verassing. Aan de buitenkant ziet het er zeer sober uit, maar van binnen is het een prachtig historisch monument met glas in lood, barokke schilderingen en antieke meubels. Het hotel ademt rust en historie. De ligging is erg handig, vlakbij centrum en winkelstraten maar zonder geluidsoverlast. Het personeel is extreem vriendelijk en 's ochtends wordt een heerlijk vers ontbijt voor je bereid met gesneden fruit, yoghurt, jus d'orange, omelet etc. Dit hotel is ideaal om heerlijk tot rust te komen en van het centrum van Brugge te genieten.

met partner, Aug. 2011
"Doen!!!!!"
D.Mevis
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
6,0
20-8-2011 De eigenaren hebben de lat voor zichzelf ontzettend hoog gelegd, en springen er met gemak overheen. Hier moet je een keer naartoe, al was het maar om het prachtig gerestaureerde pand te bekijken. De service, hygiene, gastvrijheid, alles staat op een ongekend niveau.
En het ontbijt....., niet aarzelen, boeken.

De beste prijzen en lastminutes voor Bed and Breakfast Guesthouse Huis...

met partner, Mei 2011
"Een fantastisch verblijf"
Natasja en Frank
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
7,0
14-6-2011 Het guesthouse ligt in een rustige straat, maar direct in het centrum. De ontvangst was bijzonder vriendelijk en wij werden meteen voorzien van allerlei tips over het verblijf in Brugge. De kamer - Rembrandt suite (zeg maar gerust appartement), was top. Wij vonden de bedden fantastisch en het was er - heel belangrijk - schoon. Het ontbijt was geweldig en meer dan voldoende, waarbij rekening werd gehouden met persoonlijke wensen. De service was uitmuntend. Je kunt zien, dat de eigenaren hun guesthouse op een gepassioneerde manier runnen met veel oog voor detail. Voor minder valide mensen is het minder geschikt, omdat het verblijf geen lift heeft. Al met al een fantastisch verblijf, waar menig 5-sterren hotel een puntje aan kan zuigen.

met partner, Feb. 2011
"Een prachtig hotel je waant je in een andere tijd."
Annemiek Boonstra
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
7,0
27-2-2011 De Rubenssuitte is prachtig! Alsof je in een andere eeuw terecht komt (geldt trouwens voor het hele hotel) met de luxe van nu! De bedden zijn heerlijk zacht.
De service is fantastisch en de gastheer is begaan met de gasten. Hij kan veel vertellen over de historie van het gebouw, maakt met zorg een heerlijk ontbijt en de kamers zijn tot in de puntjes verzorgd. De gastheer vindt het ook heel leuk om je een tour door het monumentale gebouw te geven en op die manier ontdek je hele mooie stukjes van het gebouw.
De ligging van het hotel is prima. Het ligt in de binnenstad en in 2 minuten ben je in de grote winkelstraat.
De prijs is hoog, maar je krijgt er zeker geen spijt van, want het is de moeite waard!

met partner, Feb. 2011
"Top !"
Ter Horst
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
27-2-2011 Dit B&B is one of a kind ! Prachtig gerestaureerd huis aan kalme straat op 100 meter van grote parkeerkelder. De gastheer is zeer vriendelijk en op elk gebied zeer behulpzaam. Prachige suites .(we bekeken de Rembrandt en de Coukessuite .
Zeer ruim em stijlvol ingericht . Auping beweegbare bedden van prima kwaliteit.
Modern sanitair in klassieke badkamer. Ontbijt met alles vers en volop persoonlijke keuze aan tafel gebracht . Enorm goede prijs/kwalteitsverhouding.
We'll be back !

met partner, Feb. 2011
"Super romantische dagen gehad"
bas betten
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
6,0
15-2-2011 het bb huis 't scheap is eeen gasthuis met het gevoel van aandacht voor detail en sevice van een vijfsterrenhotel. de timing van de gastheer is subliem . alles is tot op de puntjes voor je geregeld om te zorgen dat je kan genieten genieten en genieten.
de rubens suite is van die aard dat in de tijd word teruggebracht met moderne tinten. de grote van de suite en badkamer is fenominaal voor die prijs.

ik heb ook meteen het merkwasverzachter gevraagd die de gastheer gebruikt want de handdoeken en het linnengoed ruikt en voelt heerlijk.

het ontbijt is a la carte en super vers en onbeperkt,geweldig toch !

al met al fantastische dagen gehad

met partner, Feb. 2011
"Guesthouse, locatie en service zijn TOP"
Renske & Juun
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
9,0
Eten
10,0
Kamers
9,0
Kindvriendelijk
8,0
9-2-2011 Prachtig guesthouse, ideale locatie en geweldige service.
Prettig ontvangst, we kregen direct een kaart van Brugge met allerlei goede tips over bezienswaardigheden en restaurants.
Het ontbijt is zeer uitgebreid en lekker vers. Geen buffet, dat komt de kwaliteit ten goede.
De suites zijn enorm ruim en schoon. Natuurlijk wil je Brugge ontdekken, maar een boekje lezen op je kamer is ook geen straf.

Als klap op de vuurpijl kregen we nog een rondleiding door het prachtige gebouw. Verbazingwekkend mooi pand.

De enige opmerkingen die wij kunnen bedenken (kritiek kun je het niet noemen):
- het is geen goedkope overnachting
- jammer dat je niet met ramen open kunt slapen (in Coucke suite begint de deur dan te rammelen door de tocht)
- er is terecht geen lift in dit authentieke pand en de trap naar de tweede etage is krap en stijl, daardoor zijn de kamers niet toegankelijk voor mindervaliden en is het niet ideaal voor een gezin met kleine kinderen (kinderwagens).

met partner, Nov. 2010
"Geweldig en zeer romantisch"
J.Wijsman
Waardering
10,0
Ligging
10,0
Service
10,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Eten
10,0
Kamers
10,0
Kindvriendelijk
6,0
6-12-2010 Een plek met stijl en zalige rust. Zelfs het ontbijt was een feestje.
Perfecte plek om in stijl te genieten in het mooie Brugge.

met partner, Nov. 2010
"Heel goed"
f. domingues
Waardering
9,0
Ligging
10,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
8,0
Eten
9,0
Kamers
9,0
10-11-2010 Huis't Schaep Guesthouse is een klein hotel maar erg goed gesitueerd, met een vriendelijk service, uitstekende ruime kamer, goede bedden, ruim en goed ingericht badkamer. Men heeft oog voor details. Het is een mooi klassiek ingericht, erg schoon en netjes, erg mooi. Het hotel past heel erg bij de stad Brugge. Van de gastheer kregen we tips over de mooiste plekjes in Brugge. De auto kan men het beste parkeren in de ondergrondse garage in de buurt. Dat hebben wij ook gedaan.
Een aanrader. Maar boek vroeg want er zijn maar vier kamers.
Ferry en Nanda, Aalsmeer 8nov2010


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie